Anfernee Simons viazal rekord NBA na ukončenie série prehier Trail Blazers

Aký Film Vidieť?

Portland Trail Blazers čelil v noci na utorok Indiana Pacers v Bankers Life Fieldhouse.

Blazers mali sériu prehier päť zápasov, zatiaľ čo Pacers sériu troch prehier.

Blazers teda zúfalo túžili ukončiť sériu prehier a to dosiahli bravúrnou strelou od svojho strážcu Anfernee Simons.

Simons vytvoril rekord franchisingu a taktiež vyrovnal rekord NBA strelením troch ukazovateľov, vďaka ktorým zvíťazil nad Pacers 133: 112.

Jeho brilantná streľba spolu s streľbou Damiana Lillarda a CJ McColluma boli kľúčom k výhre.

Tým sa skončila ich séria piatich prehier.

Silný štart oboch tímov

Oba tímy dobre štartovali v prvom štvrťroku, keď išlo o 35-34.

Indiana Pacers sa v prvom štvrťroku ujala pred Blazers iba bodového náskoku.

CJ Mcollum zahájil hru úderom na mostíka pre tím Blazers and Pacers Caris Levert odpovedal skokanom.

Portland ťahal Pacers až do 2:12 do konca prvej štvrtiny, potom Anfernee Simonsová dala vedenie Trail Blazersovi po zahriatí spoza čiary.

Ale Pacers ‘T.J. McConnell odpovedá spätne pomocou jumpera, ktorý sa ujme vedenia späť.

Obaja išli tam a späť, aby sa ujali vedenia späť, pričom McDermott trafil posledný úder za štvrtinu, čím dal Pacerovi bodový náskok.

šiel Jeff Gordon na vysokú školu?

Tím Blazers sa ujal vedenia po zvyšok hry na krátkych Pacers

Pacers bez hviezdneho útočníka Domantasa Sabonisa a center Mylesa Turnera, ktorí vynechali zápasy pre zranenie, nedokázali čeliť ofenzívnemu tímu vedenému Damianom a McCollumom.

Výsledkom bolo, že Blazers sa dostalo do vedenia polčasu 73-62.

Pacersovci si v úvode druhého štvrťroku predĺžili jednobodový náskok v 1. štvrtine na 3-bodový.

V skutočnosti Blazers opäť tiahli Pacers skoro do štvrtiny.

Potom McCollum rozohral trojku, aby vyrovnal stav zápasu a do konca zápasu ostáva 8:16.

A Lillard v ďalšom držaní trafil skokana, ktorý dal tímu Blazers vedenie.

Pacers zaútočili a hra bola vyrovnaná asi minútu, ale čoskoro Blazer vyrazil do vedenia 21: 5.

Následne sa tím Blazers dostal do tretej štvrtiny 11-bodovým náskokom.

Anfernee Simonsová získala 12 bodov z lavičky pri streľbe 4 na 4 z trojbodového rozsahu, aby získala 11-bodový náskok.

Blazers naďalej dominovali aj v tretej štvrtine a Carmelo Anthony a Simons zasiahli troch protihráčov.

V tretej štvrtine horeli a v tretej štvrtine získali 40 bodov. Spolu s Anthonyho prepojkou na bzučiak dosiahol skóre 113–78.

michael johnson earvin johnson sr.

Blazers viedli do štvrtej štvrtiny o 33 bodov, náskok sa na začiatku štvrťroka rozšíril na 36 bodov.

Simons dosiahol 8. a 9. trojku bez straty skóre a na začiatku štvrtého štvrťroka vytvoril franšízový rekord.

A taktiež vyrovnal rekord NBA s Klayom Thompsonom z GSW pred Stephenom Currym.

Blazers ‘Harry Giles III vyrobil na konci štvrťroka vedierka, vďaka ktorým mal pred Pacers náskok 133-128.

Anfernee Simonsová viedla dnes večer Blazers a vytvorila rekord franšízy.

Trail Blazers potrebovali veľké víťazstvo proti Indiana Pacers, pretože títo hráči boli v sérii piatich prehier.

Damian Lillard, CJ McCollum a Jusuf Nurkic podali svoj najlepší výkon a dosiahli skóre.

Ale dnes večer najviac svietil hráč Anfernee Simons, ktorý spravil väčšinu trojok.

Anfernee Simons svieti pre Blazers

Anfernee Simons svieti pre Blazers (zdroj: fansided.com )

Taktiež vytvoril rekord franšízy streľbou 9: 10 na tri ukazovatele bez miss.

Počas hry sa Pacers viac sústredili na Damiana Lillarda a CJ McColluma, čo dávalo ďalším hráčom príležitosť strieľať.

Anfernee Simons využil najviac otvorených pohľadov z troch z danej šance.

Taktiež odkiaľkoľvek zrazil trojky bez ohľadu na to, kto sa ho zastal.

Hlavný tréner Trail Blazers Terry Stotts povedal: Mal zvláštnu noc. Naozaj jemné dotyky, na tých, ktoré neboli celé čisté, to vyzeralo, akoby sa len tak zvlnili.

akú pozíciu hrá reggie bush

Simons klesol na maximum 9 bodov za streľbu z 13 na 13, vrátane 9-troch ukazovateľov bez miss.

Na iba 21-ročný mladík vyrovnal rekord franchisingu a zasiahol svojho tretieho ukazovateľa siedmej rovnej.

Prekonal rekordný rekord Terryho Portera, ktorý v jednej hre išiel na 7: 7.

A stal sa hráčom, ktorý trafil väčšinu trojok bez chýb v histórii franšízy.

Strážca Trail Blazers Anfernee Simons povedal: Potom už nezáležalo na tom, kto súťaží a ako blízko sú. Ak som bol schopný z neho vystúpiť, vedel som, že to pôjde dovnútra.

Blazers sa zajtra večer stretnú s Memphisom Grizzlies tretíkrát za posledný týždeň.

Zatiaľ čo Pacersovci čelia v piatok 30. apríla Brooklynským sieťam.