Bitka na vrchole: Bucks si pripísal miesto v play-off a porazil siete

Aký Film Vidieť?

Bitka o vrcholy pokračovala aj dnes večer, keď Milwaukee Bucks opäť čelili Brooklyn Nets.

V poslednom zápase medzi nimi Bucks porazili Nets 117: 114 a vylepšili tak svoj rekord.

A dnes večer Bucks nielen vylepšili svoj rekord, ale tiež si zaistili miesto v play-off výhrou 124: 118 nad Nets back-to-back.

Teraz Bucks zostávajú s rekordom 41: 24 s percentom výhier 0,631, jeden a pol zápasu za sieťami číslo 2 a tri zápasy za číslom 1 Philadelphia 76ers.

Bucks teraz vstúpili do play-off piatu sezónu za sebou.

Bucks silný 1. polčas

Jrue Holiday strelil prvý výstrel v zápase a dal vedenie tímu Bucks iba 20 sekúnd pred zápasom.

Ale siete Kevin Durant odpovedali späť skokanom a nasledovali ho Kyrie Irving ‘ Usporiadanie prináša hru 4-2 po jeden a pol minúte hry.

Siete sa ujali päťbodového vedenia streľbou chrbtom k sebe, ale hviezda Bucks Giannis odpovedala trojbodovým faulom a faulovala, keď skórovala na ihrisku po tom, čo Brook Lopez zablokoval Irvinga, ktorý dal vedenie Bucks.

Sieť tiahla Bucks takmer celý prvý štvrťrok, počínajúc 4 bodmi a 5 bodmi.

Za štvrtým odstupom zaostali o 37,3 sekundy, keď Durant vytiahol faul, keď skóroval skokanom, ktorý tak znížil náskok na koniec štvrťroku.

Bucks pokračovali v dominancii v 1. polčase.

Do vstupu do druhého štvrťroka boli Nets a Bucks na hodnote 33-34, pričom Bucks boli na čele.

Do druhej štvrtiny nastúpili Nets behom 7-2 so štvorbodovým náskokom.

A následne oba tímy išli tam a späť po skórovaní vedier.

V zápase sa hralo vyrovnane na 44:44, pričom v tejto štvrtine zostáva 8:14.

A siete potom skórovali, aby sa ujali vedenia, ale Bucks remizovali znova a do konca zápasu zostávalo 6:19.

Hra išla hlava na hlave, Bucks odpovedali na každú strelu Nets, aby vyrovnali stav zápasu, a siete postupovali rovnako vždy, keď sa Bucks ujali vedenia.

Do konca polčasu však zostali asi štyri minúty, a tak Bucks zostrelili vedenie.

Bucks porazia siete chrbtom k sebe

Bucks porazia siete chrbtom k sebe (zdroj: netsdaily.com )

Bucks boli o 5 bodov vpredu, keď hodiny ukazovali 1:57.

Bucks Bobby Portis zatĺkol hlupáka a zvýšil náskok na 7 bodov s 55-62 na palubovke.

A Giannis skóroval skokanovi, ktorý mal 46,3 sekúnd na to, aby sa ujal 10-bodového náskoku, kým Irving trafil posledný výstrel štvrtiny a ukončil polčas 66: 58.

Na začiatku tretej štvrtiny viedli Bucks po ukončení 1. polčasu s osembodovým náskokom.

Kyrie a Kevin skórovali a ujali sa vedenia.

Kevin Durant začal tretí s trojkou a Giannis odpovedal späť späť svojim vlastným trojkou.

Bucks sa do tretej štvrtiny dostali zhruba z polovice na 10-bodový náskok.

Joe Harris zahodil trojku, nasledoval rozostavenie Kevina Duranta a začal tak beh 14: 7, pričom do konca štvrťroku mal nakoniec dvojbodový náskok.

Návrat Bucks vo štvrtom.

Trojbodový ukazovateľ Blake Griffin začiatkom štvrtého štvrťroka viedol s Nets päťbodový náskok 100: 95 a v zápase zostáva 10:27.

Bucks vyrovnali stav zápasu na 104: 104 a časom 7:57.

Následne sa náskok predĺžil na štyri body po tom, čo Jrue Holiday nabral ležanie.

Khris Middleton nastrelil rozostavenie, pri ktorom hra 110-104 bola pri vedení Bucks.

Giannis potom fauloval faul a položil strelu na zem.

Bucks sa v tomto štvrťroku ujali najväčšieho vedenia s 11 bodmi na 108:119, keď zostali hodiny 3:26 minúty.

The Nets sa pokúsili o návrat so skóre Kyrie a Kevina.

Avšak Bucks stále odpovedal a niekedy strieľal aj do sietí.

má tom brady brata

Nakoniec vykonali sériu zákrut Nets s 124-118 na výsledkovej tabuli.

Kevin Durant a Kyrie Irving dosiahli obrovské bodovacie partnerstvo.

Napriek prehre Kevin Durant a Kyrie Irving klesol za obrovské skóre pre siete Nets.

V noci mali 70-bodové partnerstvo.

Tam, kde Kyrie viedla skóre siete Nets, klesla o 38 bodov, zatiaľ čo Kevin nasledoval Kyrieho s 32 bodmi offensivelt.

Kombinácia dvojice superhviezd Nets strelila 25 z 47 z ihriska a 10 z 20 z trojbodovej čiary.

Len s Kevinom a Kyrie sú už v lige dominantným duom. Po návrate Hardena po zranení bude trojica nezastaviteľná.

Ak aj po návrate Hardenovej držia krok s rovnakým tempom na skórovanie.

Siete budú ťažkým tímom, ktorý treba poraziť.

Kevin celkovo ukončil noc s 32 bodmi, 9 doskokmi a 6 asistenciami, keď odohral štyridsať minút.

Kyrie medzitým viedla výsledkovú tabuľku a klesla o 38 bodov, spolu s 5 asistenciami a 3 doskokmi.

Jeff Green nazbieral 10 bodov a 5 doskokov, čím skompletizoval zoznam štartujúcich Nets na dvojciferné čísla.

Joe Harris viedol lavičku a získal 12 bodov, z toho 2 doskoky dosiahli 33 bodov.

Podobne Mike James klesol o 10 bodov hraním desiatich minút spolu s odskokom a tromi asistenciami.

Zatiaľ čo Blake Griffin klesol o 9 bodov s 2 doskokmi a 2 asistenciami.

Strata odtieňov určité svetlo na problém so sieťami.

Siete prehrali po sebe idúce hry s Bucks back-to-back. Táto strata teraz zatieni svetlá na problém Nets, aby ste vyhrali hru.

Tiež sa to zameralo na oboznámenie sa s jadrom Bucks, ktoré sa buduje prostredníctvom niekoľkých hlbokých behov play-off.

To je obrovský faktor, povedal potom Durant. Kontinuita je v tejto lige veľká vec.

Hráč sietí, ktorý občas utrpel zranenie, priniesol problém v ich prepojení a kontinuite.

Napríklad veľká trojica Nets, James Harden, Kyrie Irving a Kevin Durant sami neodohrali spolu viac ako sedem hier.

Je pre nich teda ťažké spojiť sa a zoznámiť sa počas hry, akonáhle sa James vráti do sietí.

Na druhej strane, v Bucks sú hráči, ktorí spolu hrajú už niekoľko sezón.

Takže sú navzájom oboznámení, čo je veľmi výhodné.

The Nets Coach o ich probléme.

Máme tu medzeru, aby sme to vyrovnali, povedal tréner Nets Steve Nash. Chápeme, že ide o tím, ktorý už roky útočí na rovnaký útok, hrá spolu, má rovnaké obranné systémy.

Dostali sme sa hlboko do play-off a to je niečo, čo nemáme, tak ako môžeme túto medzeru vyrovnať? To je taký náš život v skratke, ktorý smeruje domov.

Zatiaľ čo siete stále pracujú na budovaní chémie a rytmu.

Čo je však pre Nets výhodné, je prítomnosť skúsených hráčov, ktorí sú v tejto lige už niekoľko rokov.

V tomto tíme sme dostali veteránov, ktorí hrali v rôznych situáciách, ktoré poznajú takmer každú terminológiu, ktorá sa v tejto lige deje, a všetky druhy setov, ktoré používame na oboch stranách, povedal Durant.

To je tiež naša výhoda, mať toto veteránske vedenie, ale stále sme prepojená skupina.

Durant uviedol, že kvôli tejto skúsenosti má pocit, že tím je už roky spolu, aj keď to bola iba jedna sezóna.

Durant dodal, že na tom musíme pokračovať.

Nash zhrnul zostávajúce ciele základnej časti siete Nets ako pokus o návrat k plnému zdraviu a prekonanie nedostatku bežných skúseností.

To je naša výzva rovnako ako čokoľvek iné, povedal Nash. Keď to robíme, môžeme byť fyzickejší? Môžeme byť viac prepojení? Môžeme zvládnuť a ovládať niektoré ovládateľné prvky, ktoré nám môžu pomôcť visieť v niektorých z týchto hier a niektoré z nich vyhrať, zatiaľ čo sa snažíme dať dohromady jednotlivé kúsky?

koľko detí má reggie bush

Hviezda Milwaukee Bucks Giannis podáva pomocné ruky.

Vládnuca MVP Giannisová viedla v utorok v noci bodovo po víťazstve nad sieťami Nets.

Získal 36 bodov, posledné dva prichádzajú trestné hody spojky a zostáva 51,9 s.

Hviezda Bucks mala tiež 12 doskokov, vďaka čomu zdvojnásobila nočné double spolu so 4 asistenciami.

Vďaka výhre si teraz Bucks pripísali miesto v play-ff spolu s výhrou v treťom postupku a tiež ziskom tretej prehry v sieti Nets.

The Bucks išli 5: 1 proti najlepším dvom tímom konferencie.

Bucks si pripísal miesto v play-off

Bucks Clinch Playoff Spot (zdroj: twitter.com )

Ja vždy používam rovnaký výraz: Dozvieme sa viac o sebe, povedal hlavný tréner Bucks Mike Budenholzer o nedávnom úspechu tímu proti Brooklynu a Philadelphii.

Musíme sa mať lepšie.

Tieto tímy robia veľa vecí, aby vás dostali na ťažké miesta. Obaja budú dobrí. Obaja sú nezvestní. Ale je to konkurencieschopné, je dobré vyhrať, je dôležité pokračovať v dobrej hre tu dole.

Táto výhra by však nebola ľahká, keby Giannis nedostal pomoc od svojich spoluhráčov.

Jeho spoluhráči perfektne napĺňajú svoje slabosti a dobre hrajú svoju úlohu, aby svojmu tímu vyhrali.

Aj dnes večer odviedli Bucks útočnú prácu vynikajúco, aby vyplnili prázdnotu Giannisa, keď si sadol za faul.

V túto noc sa hry ujala „veľká trojka“ Bucks. Výsledkom bolo, že noc zakončili obrovským skóre.

Hlavné body skórovania Bucks.

Khris Middleton a Jrue Holiday obaja vyrovnali o druhé vedenie pre Bucks.

Obaja získali po 23 bodov a Khris pridal 7 doskokov so 4 asistenciami a Holiday pridal 8 doskokov ďalšie double-double s 10 asistenciami.

Dvojité double pridal aj Donte DiVincenzo, ktorý zaznamenal 2 body a 10 bodov a 15 doskokov.

Bryn Fobes medzitým viedol v zápase o lavičku a poklesol o 14 bodov.

Táto výhra určite vzbudila dôveru Bucks do budúcnosti.

Znamená to veľa, povedala Holiday. Naozaj sa len trochu postavíte proti tímu a nielen to, ale tímy musia robiť úpravy.

Po jednej hre, jednej výhre sa musíte vrátiť späť, vykonať úpravy a ísť von a hrať nabudúce.

Takže si myslím, že sme odviedli dobrú prácu, keď sme sa prispôsobili, skutočne sme sa sústredili a venovali pozornosť detailom, a vyhrali sme, dodal.

Keď už bolo povedané, Bucks tiež vedia, že Nets a 76ers neboli v plnej sile v každom zo zápasov základnej časti.

Samozrejme, veľké víťazstvá, som rád, že sme mohli predviesť šou pre našich fanúšikov a dokázali sme si v týchto hrách vybudovať dobré návyky, ale to je všetko, povedal Antetokounmpo. To neznamená nič.

Nikto si nebude pamätať tieto zápasy, keď sme v play-off. Ja osobne to pre mňa nič neznamená.

Všetko, na čom mi záleží, je, že tím dokázal vyjsť tvrdo, všetci boli zamknutí, útočne sme sa postarali o loptu, dostali sme čistý vzhľad, snažili sme sa im to čo najviac sťažiť.

Som za to rád, ale výhra, výhra alebo prehra neznamená nič. Hráč bude úplne iný. Iný prípad (v play-off).