Bucks nakoniec víťazí nad sieťami

Aký Film Vidieť?

Milwaukee Bucks a Brooklyn Nets sa vo štvrtok večer stretli proti hre 3.

Po prehre hry 1 aj hry 2 Milwaukee bucks nakoniec v hre 3 zvíťazili nad sieťami Nets 86: 83 a náskok série Nets znížili na 2: 1.

Khris Middleton a Giannis Antetokounmpo kombinovali za 60 plusový bod, aby Bucks získali toľko potrebnú výhru.

Zatiaľ čo Nets hrali bez Jamesa Hardena a Kevin Durant a Kyrie Irving kombinovali za stratu päťdesiat plus bodov.

Bucks začali silno a v prvom štvrťroku si udržali dvojciferný náskok pred sieťami. Sieť sa ale v druhom štvrťroku rýchlo vrátila.

V druhom polčase išli Bucks proti sebe, nakoniec Bucks nakoniec prišli s výhrou.

Bucks ovládli prvý štvrťrok.

Kevin Durant zablokovaný Khris Middleton na začiatku prvého štvrťroka. Middleton prišiel s prvým segmentom hry a odhodil jumper strednej triedy.

Následne Giannis Antetokounmpo išiel priamo na okraj a odhodil dunk.

Prišiel s ďalším namočeným, ktorý viedol k rozbehu 9: 0 a v prvej štvrtine mu zostávalo 8:25.

Bruce Brown Jr konečne prišiel s vedrom pre Nets pri prihrávke Kevina Duranta.

Ako zistil Antetokounmpo, bolo im 9:22 a do konca zápasu im zostávalo 2:44 Khris Middleton pre trojku, predĺženie náskoku na 16 bodov.

Middleton prišiel s ďalším tromi ukazovateľmi a Antetokoumpo odhodil rozloženie, potom Nets odhodilo vedro.

A prvý štvrťrok sa skončil 30-11, pričom Bucks sa ujali vedenia.

Siete znížili náskok v druhom štvrťroku.

Sieť klesla o 19 bodov v prvej štvrtine a potrebovala nájsť svoj rytmus, aby si udržala šancu na výhru v hre.

Sieť začala druhý štvrťrok rýchlo a Kyrie Irvingová zhodila lopatu zozadu dozadu niekoľko sekúnd do štvrťroka.

Sieť odtiaľ pomaly naberali na obrátkach, keď sa rozbehli 15: 2 a vo štvrťhodine zostali 7:43 za brilantnou streľbou od Brucea, KD a Kyrieho.

Mali skóre 31: 35 a na Bucks zaostali iba štyri body, do konca zápasu zostávali necelé štyri minúty.

Vracia sa do hry po predchádzajúcom poklese o dvojciferné číslo.

Siete pokračovali v znižovaní náskoku. Irving zrazil sťahovaciu prepojku a vedenie sa znížilo na dvojbodové.

Štvrťrok sa skončil 42-45 a do tretej štvrtiny si Bucks pripísali jediný trojbodový náskok.

Oba tímy sa postavili proti sebe v tretej štvrtine.

Siete stále sledujú Bucks, keď sa Middleton dostane dovnútra na rozloženie a Durant odpovedal späť skokanom.

Chodili tam a späť a bodovali lopaty a Bucks s päťbodovým náskokom.

Irving odhodil trojbodový ukazovateľ a Giannis prišiel s rozložením na druhom konci.

Durant zrazil trojbodový ukazovateľ a prerušil vedenie Bucks na bod zhruba v polovici štvrtiny.

Brook Lopez zablokoval Joe Harrisa, zastavil ho v získaní vedra a ujal sa vedenia siete Nets.

Giannis odhodil jumper a opäť predĺžil vedenie.

Durant následne zrazil trojku, pričom vyrovnal stav zápasu na 57:57 a v tretej štvrtine zostal 4:49.

Lopez však odpovedal späť tromi ukazovateľmi.

Zoči-voči mali 63-64 rokov, do konca zápasu im zostávala niečo vyše minúty.

Lopez a Thanasis Antetokounmpo zablokovali každý postup sietí v posledných sekundách štvrťroku.

Skončila sa tak tretia štvrtina 65: 67, keď si Bucks po záverečných sekundových ruchoch zobrali dvojbodový náskok.

The Bucks nakoniec vyhrávajú.

Začiatkom štvrtého štvrťroka Irving prišiel s trojkou, ktorá svoj náskok bodovo preťala.

Mali 70-71 rokov, keď Giannis zrazil trojbodový náskok, keď sa ujal vedenia 4-bodový náskok pod 10 minút.

Durant odpovedal späť skokanským mostíkom.

Middleton stratil loptu a Bruce Brown pri prechode odhodil loptu, aby vyrovnal stav zápasu na 74: 74.

Giannis zrazil prepojku a Lopez zablokoval Irvinga na okraji.

Znovu remizovali za stavu 76: 76 a v hre zostáva 5:16.

Keď ani jeden tím neskóroval, oba tímy vyrovnali až do stavu 2:45 h.

Potom Middleton skóroval skokana strednej triedy s dvojbodovým náskokom.

Durant odpovedal skokanom späť.

Všetko opäť vyrovnané, duel sa začal tým, že Middleton odhodil skokana a Durant odpovedal skokanom a potom trojkou.

S trojkou sa siete nakoniec ujali vedenia.

Boli 83-82 s 24,7 sekundami, keď sa dovnútra dostala Jrue Holiday, odhodila rozloženie a ujala sa vedenia siete Nets s odstupom 11,4 sekundy.

Potom nasledoval poriadny zhon, Brown jazdil priamo k okraju, ale nepodarilo sa mu zraziť rozloženie a Bucks fauloval faul a vyhral čiaru trestného hodu.

Bucks nakoniec dosiahli toľko potrebnú výhru a porazili tím Nets 83: 86.

Teraz majú šancu na vyrovnanie série v hre 4 v nedeľu.

Giannis a Middleton viedli Bucks.

Všetko to boli Giannis a Middleton v útočnom zakončení, keď každý z nich klesol o 30 plusových bodov za výhru Bucks.

Khris Middleton viedol Bucks, keď nazbieral 35 bodov a na svojej kariére dosiahol 15 doskokov double-double spolu s asistenciou.

Zatiaľ čo Giannis Antetokounmpo prišiel s 33 bodmi a 14 doskokmi double-double spolu s 2 asistenciami.

Nakoniec je výhra výhrou, uviedol Antetokounmpo. Nezáleží na tom, či vyhráte do 30. Nezáleží na tom, či vyhráte o jednu. Môžete sa vrátiť domov a osláviť „W.“

Dnes večer skombinovali 79% bodov Bucks, čo bolo najvyššie z ľubovoľného dua v histórii play-off NBA.

koľko zarobí boomer esiason ročne

Jrue Holiday klesol o 9 bodov, 4 doskoky a 5 asistencií, vrátane rozloženia v posledných niekoľkých sekundách hry, vďaka ktorému sa Bucks dostali do vedenia.

Mal som pocit, že si možno mysleli, že zavolám timeout, povedala Holiday. Myslím si, že v hlave som premýšľal, či by som nemal bežať nejaké hodiny. Ale videl som Bruca Browna jeden na jedného, ​​tak som urobil ťah. Bol to dobrý a nakoniec som skončil s odložením.

Obrana Milwaukee v hre veľmi pomohla.

Brook Lopez, ktorý zaznamenal iba tri body, sa v čase potreby výrazne presadil v defenzíve, keď mal 11 doskokov a šesť obrovských blokov.

V posledných sekundách hry pomohla ich obrana utesniť hru.

Myslím si, že súčasťou toho je hranie zúfalstva, poznanie situácie, poznanie, čo pre nás táto hra znamená a čo znamená byť doma, povedala Holiday. A potom jeho druhou časťou je výkon, ktorý sme mali prvé dve hry, čo ukazuje, že to nie je typ obrany, ktorú hráme. To bolo skutočne mimo charakteru.

Kevin Durant, Kyrie Irving a Bruce Brown ml. Za siete.

Sieť Nets hrala pre zranenia s hviezdnym hráčom Jamesom Hardenom a Jeffom Greenom.

James utrpel zranenie v úvodnej minúte zápasu 1, zatiaľ čo Jeff vylúčil od zápasu 2 play-off prvého kola proti Bostonu Celtics.

Výsledkom bolo, že všetko ležalo v rukách Kevina a Kyrie.

Obaja po prvom štvrťroku podávali dobré výkony, za siete kombinovali 55 bodov.

Sieť bola v prvej štvrtine nefunkčná, ale o 19 bodov, ale s pomocou Brucea Browna sa Kevinovi a Kyrie podarilo znížiť náskok pri vstupe na polovicu a v poslednej minúte hry sa dokonca vrátili do vedenia.

Ale nestačilo to nakoniec držať Bucks.

Kevin viedol sieť Nets, získal 30 bodov a 11 doskokov double-double spolu s 5 asistenciami.

Nerobili sme strely dole, povedal Durant. Myslím, že sme tam využili niekoľko príležitostí.

Zatiaľ čo Kyrie klesla o 22 bodov, 5 doskokov a asistencie.

„To je staromódna dobrá play-off hra,“ povedal Irving.

Bruce Brown medzitým prispel k strate úsilia 16 bodmi a 11 doskokmi double-double spolu s 3 asistenciami.