Clippers držia Slnka ďalšie kolo

Paul George pomáha Clippers udržať nádej vo finále NBA nažive.

LA Clippers a Phoenix Suns sa proti sebe postavili v pondelok v zápase 5.

Suns od finále NBA delí iba výhra, zatiaľ čo Clippers boli v situácii, či už zomreli.

Ešte jedna prehra a Clippers premrhajú šancu zahrať si vo finále NBA, ale výhrou nad Suns sa tejto nešťastnej situácii vyhli.

Clippers porazili Suns 116-103, aby získali tak potrebnú výhru, a znížili náskok v sérii na 3-2.

Clippers sú však stále v nebezpečnej zóne, takže musia vyhrať šiesty zápas, bez ohľadu na to, či majú ešte šancu na finále NBA.

V hre 5 začali Clippers silne a nikdy sa nepozerali späť dopredu v hre a nakoniec vyhrali.

Silný štart od Clippers v prvej štvrtine.

Reggie Jackson začala prvú štvrtinu a zahodila vedro spoza oblúka.

Terence Mann zrazil reverzné rozloženie a Clippers rozbehli 7-0.

Paul George išiel na okraj, ale Devin Booker vyrazil strelu a v prechode upustil trojku.

Následne Patrick Beverly ukradol loptu Chrisovi Paulovi a prihral Jacksonovi za namočeného hráča na druhom konci.

Marcus Morris Sr odvrátil loptu a Suns prišiel s ďalším ukradnutím a George vytiahol faul a v prechode zrazil ležanie na Mannovej prihrávke.

Clippers teraz stúpajú o 11 bodov pod tri minúty hry.

Deandre Ayton nakoniec prišiel s namočením pre Suns na druhej strane.

Morris odpovedal naspäť prepojkami.

Morris proti Bookerovi

Morris proti Bookerovi (zdroj: Twitter )

Chris Paul prišiel so strelou do výskoku a Mikal Bridges s trojkou na ďalšom držaní lopty.

Morris zrazil dlhý dvojitý ukazovateľ, zatiaľ čo Booker spustil trojitý ukazovateľ na druhej strane.

Následne Cameron Payne zrazil trojku.

V posledných sekundách prvej štvrtiny mali 34 až 26 rokov, keď si Jackson zahral s bzučiakom.

Štvrtina sa preto skončila 36:26, keď Clippers získali náskok 10 bodov.

Clippers sa ujímajú vedenia v druhej štvrtine.

Demarcus Cousins ​​prišiel na začiatku štvrťroka o krádež a prerušil prestávku.

Chris Paul odpovedal prepojkou a Cousins ​​odpovedal prepojkou na druhom konci.

Následne Beverly zablokovala Camerona Payna a George v prechode prestal ležať.

Mikal Bridges zhodil plaváka a Chris Paul pridal prepojku, čím fauloval pri nasledujúcom držaní lopty.

Cameron Johnson zrazil rohového trojku.

George odpovedal ľavou rukou na druhom konci.

V polovici štvrťroka boli 48-42 rokov, keď Chris Paul zrazil skokana.

Booker zrazil trojku a Suns znížili na tri body, pretože do konca štvrtiny ostávajú štyri minúty.

Jackson išiel rovno na okraj a skákal.

Keď išli tam a späť, mali 54-49 rokov, keď Morris zrazil trojku.

Devin Booker potom zrazil trojbodový signál na bzučiak.

Následne sa štvrtina skončila 59-52 s Clippers opäť vo vedení.

Clippers ovládli Suns v tretej štvrtine.

Chris Paul prestal hrať a začal tretiu štvrtinu. Mikal Bridges pridal skokana pri nasledujúcom držaní lopty.

George odpovedal prepojkou, zatiaľ čo Booker prišiel s prepojkou na druhej strane.

Chris zrazil skokanku a Suns sa prvýkrát v hre ujali bodového vedenia.

Následne George vytiahol faul a súčasne urobil vedro. Pri ďalšom držaní lopty opäť zrazil skokana.

Chris Paul spadol pri pokuse o trojku po tom, ako narazil s Beverly.

Jackson odhodil prepojku a Clippers išli zhruba v polovici štvrtiny na 73-67.

George pridal ďalšie vedro a zrazil tri ukazovatele na ďalšie držanie.

Znovu zrazil trojku. Cameron Johnson odpovedala trojkou.

Beverly zhodila trojku a Clippers o 10 bodov, pričom do konca štvrťhodiny ostávali asi tri minúty.

George zrazil trojku.

Nakoniec sa štvrtina skončila 93:81, keď sa Clippers opäť ujali vedenia.

Clipper víťazí nad Suns.

Dario Saric urobil rozchod na začiatok štvrtej štvrtiny. Bratranci odpovedali položením a vytiahli faul.

Booker odhodil plávajúceho hráča na druhú stranu a pridal tri ukazovatele na ďalšie držanie.

Chris upustil skokana strednej triedy a Suns znížili náskok na päť bodov.

George išiel rovno na okraj a zrazil ležanie.

Pri nasledujúcom držaní lopty však prišiel o loptu a Johnson loptu zdvihol a urobil si prechod v prechode, pričom v tomto prípade vytiahol aj faul.

Mali 98: 94 a v uvedenom štvrťroku zostávalo 6:34, keď Jackson zrazil trojku.

George pridal rozpis na ďalšie držanie. Torrey Craig odpovedal s ľahnutím na druhej strane.

Následne Jackson zhodil trojku a zhodil namočenú loptu pri ďalšom držaní.

Clippers sa ujali 14 -bodového vedenia a do štvrťhodiny ostávala necelá minúta.

Booker upustil ležanie a Yogi Ferrel odpovedal skokanom.

Štvrtina sa teda skončila 116:10, keď Clippers zvíťazili nad Suns.

Neuveriteľný výkon od Paula Georga.

Clippers v pondelok večer naozaj potrebovali výhru. A na to museli hráči vymyslieť A-hru.

Paul George práve predviedol tento prvotriedny výkon a udržal tak nádej Clipperov na finále NBA.

Viedol Clippers, pričom zaznamenal rekordných 41 bodov, zaznamenal 13 doskokov a 6 asistencií, pričom bol 75 percent z poľa, 50 percent z 3-bodovej čiary a 100 percent z voľného hodu.

15: 20 z 20, pričom v priebehu hry mal tiež tri zisky.

Paul George má skóre 41

Paul George má skóre 41 (zdroj: svetlá stránka slnka )

Jeho výkon z neho urobil prvého hráča v histórii NBA s touto štatistikou.

Okrem toho teraz nazbieral 20 plusových bodov za všetkých 18 zápasov, ktoré odohral v tejto sezóne.

Preto sa teraz pripojil k Michaelovi Jordanovi, Kobe Bryantovi a Kevinovi Durantovi ako jediným hráčom, ktorí v prvých 18 zápasoch jedného play -off NBA zaznamenali najmenej 20 zápasov.

Paul Georgesa stáva prvým hráčom v LA Clippershistória franšízy zaznamenala 40 plusových bodov, 10 plus doskokov a 5 plus asistencií v hre po sezóne.

julio cesar chavez jr čistá hodnota

Predviedol brilantný výkon, zavrel všetky svoje trolly a pochybovače.

Povedal BoogiePaul George,Neviem, odkiaľ pochádzajú títo trolloví býci - to je jeden z najšpeciálnejších chalanov, ktorí si šnurujú topánky.

Clippers postúpili, aby pomohli Georgovi a získali víťazstvo.

V hre 5 boli Clippers od začiatku agresívni, zvyšovali úroveň svojej hry a v prípade potreby vystupňovali.

Vďaka tomu dominovali Slnkom počas celej hry.

Reggie Jackson predviedol svoj brilantný výkon od začiatku prvej štvrtiny.

Reggie Jackson zahodila štyri tri ukazovatele. (zdroj: Twitter )

Prvý kôš noci dosiahol 27 sekúnd a Clippers viedol zvyšnú štvrtinu napriek tomu, že bol bez Kawhiho Leonarda a Ivicu Zubaca.

Jackson dohral zápas, zaznamenal 23 bodov, 5 doskokov a 3 asistencie.

V hre tiež urobil 4 tri ukazovatele.

Preto terazurobil v tejto sezóne 3 3 ukazovatele v 15 hrách, pričom sa pridal k Stephenovi Currymu a Klayovi Thompsonovi ako k jediným hráčom, ktorí majú viac takýchto hier v rámci jednej sezóny.

Po ňom Marcus Morris starší prispel 22 bodmi, 3 doskokmi a 2 asistenciami.

Na lavičke Clippers medzitým viedol DeMarcus Cousins, ktorý zaznamenal 15 bodov, 3 asistencie a 2 doskoky, pričom prišiel na lavičku a odohral 11 minút.

Na druhej strane Devin Booker viedol Suns, zaznamenal 31 bodov, 4 doskoky a 3 asistencie.

Chris Paul zhodil 22 bodov, chytil 3 doskoky a pridal 8 asistencií.

Deandre Ayton urobil double-double 10 bodov a 11 doskokov.