Novinky

Fulham stratil príležitosť vrátiť sa do starých koľají

Chalupári vyzerali byť na skládke.

Na začiatku sezóny sa zdá, že chalupári sú vyhodení na skládku.

Keď Fulham 19. marca 2021 prehral s Leedsom, nedávne oživenie im umožnilo dostať sa z pásma zostupu prvýkrát od decembra.

Fulham mal najmä v prvom polčase niekoľko šancí. Mohli si však vziať iba jednu, keď Andersen zasiahol domov.

Porážka im priniesla dva body pod Newcastlom a tri v Brightone. Oba tímy nastúpia v sobotu a ešte budú mať zápas v ruke s Fulhamom.

Tretia prehra v štyroch hrách znamená, že hybnosť ich predchádzajúcej série piatich prehier pravdepodobne zmizne.

Leeds nedokázal skórovať v štyroch zo svojich posledných piatich zápasov, veľa z nich v prvých 23 ligových zápasoch v tejto sezóne.

Patrick Bamford bude dúfať, že bude hrať za anglický tím Euro 2020

Po strelení ďalšieho gólu, keď Leeds porazil Fulham, je nádej, že Patrick Bamford nastúpi za anglický tím Euro 2020.

Zápas nastal nasledujúci deň po tom, čo Bamford vypadol zo strany Garetha Southgate v prvej kvalifikácii majstrovstiev sveta.

Dvadsaťsedemročný Bamford strelil pred touto sezónou v Premier League jeden gól.

Pred dvoma rokmi, keď sme boli na šampionáte s Leedsom. Pozrel sa blízko oznámenia Irskej republiky.

Patrick Bamford robí víťazom Leedsu

Patrick Bamford robí víťazom Leedsu.

V tejto sezóne ale strelil 14 gólov. Harry Kane je však jediným útočníkom Anglicka, ktorý skóroval viac.

Anglický manažér Gareth Southgate uviedol, že Bamford bol veľmi blízko svojmu tímu pre nadchádzajúcu kvalifikáciu majstrovstiev sveta.

Bývalý obranca Anglicka Matt Upson , ktorý sledoval zápas BBC Radio 5 Live, uviedol, že mal smolu, že nebol v tíme.

Ukázal, že je na správnej úrovni. Tlačí a je v skutočnej konkurencii, Povedal Upson.

V zápase proti Fulhamu strelili dvaja jeho spoluhráči gól pre ofsajd. Potom im dal vedenie Bamford, ktorý predviedol dobrý pohyb stratou obrancu predtým, ako zasiahol Harrisonov center.

kde išla kyle lowry na vysokú školu?

Fulham si po vyrovnaní vytvoril dostatok šancí. Ale Bamford skončil ochladením na kŕmenie Raphinha so šikovne hotovým víťazom.

Bamford bol zle rezervovaný, priblížil sa k svojmu cieľu. Tiež sa vyhli výkrikom trestu hádzanej po odraze v poli. Onbolo nepravdepodobné, že by sa zranil v oblasti bedra, držal zápas v 77. minúte.

Fulham medzitým prišiel o miesto v Premier League s treťou prehrou v štyroch zápasoch.

Leedsu boli v prvom polčase zamietnuté dva góly

Leedsu v prvom polčase odmietli dva góly, prvý gól, keď asistenta hlavného rozhodcu poslal Lukovi Aylingovi hlavu, a Raphinha pred odchodom domov hlboko zaspal.

Viedli, keď Bamford dorazil domov neďalekou poštou z kríža Jacka Harrisona.

Fulham bol na čele obrancu Joachim Andersen ponúkol rohový kop na Ademolu Lookmana, svojho prvého anglického futbalového gólu.

Fulham 1-2 Leeds

Fulham prehral zápas s Leedsom 1: 2

Leeds ale našiel víťaza o viac ako hodinu neskôr, keď Bamford nakŕmil Raphinhu, ktorý pred cestou domov zasiahol dvoch obrancov.

Musím pokračovať v práci a zistiť, či môžem zistiť svoje meno na eurách,

Bamford hovorí: Ak budem pokračovať v tom, aký som, myslím, že som v streľbe. Keby ste mi to povedali na začiatku sezóny, dostal by som šancu na spojenie s Anglickom a povedal by som, že ich nestrieľam.

Keď to príde, tak to príde. Ak nie, budem môcť urobiť maximum. V mojej mysli bolo trochu sa zamyslieť. Poskytuje vám viac ohňa v žalúdku.

Výsledok nahradí Leedsa Marcela Bielsu na 11. mieste s 39 bodmi.

kay adams dobré ráno futbalový profil

Preteky o Golden Boot Premier League 2020-21 >>

Manažér Scott Parker - vyhral najlepší tím.

Po zápase s BBC News po zápase povedal Scott Parker, manažér Fulhamu: „Vyhral najlepší tím.

Niekedy sme sa nedokázali vyrovnať s ich tvrdosťou. A nechceli, aby to bol basketbalový zápas, pretože ten padol do rúk Leedsu. Náš tím musí pokračovať.

Scott Parker

Ivan Knight bol natočený v úvodných 15 minútach, aby udal tón presvedčivej hry.

Josh Maja bol odmietnutý ako pokutový kop od Illana Mesliera, keď Ayling upratal loptu do širokého kruhu.

Brankár poprial Cavaleirovi zranenie hlavy a krátko nato zachránil zásah Andre-Franka Zamba Anguissu.

Aleksandar Mitrovic počas prestávky vystriedal Maju a na cielené úsilie, Messierov titul, si musel počkať na 89. minútu.

Rýchle zhrnutie

Leeds zvíťazil v Londýne po prvýkrát v 17 zápasoch vo všetkých súťažiach a predchádzajúcim podujatím bolo víťazstvo 3: 1 na QPR v decembri 2017.

Na druhej strane Fulham v tejto sezóne prehral s Craven Cottage desať ligových zápasov, zatiaľ čo Sheffield United v tejto sezóne s domácimi zápasmi Premier League prehral 11 zápasov.

Leeds vs. Fulham

Minulú sezónu Fulham prehral viac domácich ligových zápasov 2013/14, čo bolo s 11 prehrami.

Víťazstvo nad Fulhamom bolo siedmym víťazstvom Leedsu v tejto sezóne Premier League. Väčšinu vyhral novo povýšený tím z rokov 2005-06, keď Wigan Athletic získal osem a West Ham sedem.

Leeds dovŕšili dvojligu s Fulhamom po prvý raz v sezóne 1984-85 v druhej lige, naposledy v elite v rokoch 1967-68.

United v tejto sezóne inkasovali z rohov 11 gólov Premier League, minimálne o tri viac ako ktorýkoľvek iný tím.

Jack Harrison sa stal štvrtým hráčom Leedsu, ktorý dosiahol v tejto sezóne päť ligových titulov po Mateuszovi Klichovi, Raphinhovi a Bamfordovi.

V piatich najlepších európskych ligách majú Bayern Mníchov (iba šesť) a Inter Miláno (päť) päť a viac asistovaných hráčov.

Ademola Lookman bol priamo zapojený do posledných piatich gólov Fulhamu Premier League.

Žreb štvrťfinále Ligy majstrov 2021: Všetko, čo potrebujete vedieť >>