Julius Randle double-double za výhru, Russell piaty priamy triple-double

Aký Film Vidieť?

Hviezdny hráč Newyork Knicks Julius Randle prepadol double-double a zvíťazil nad svojím bývalým tímom LA Lakers 111: 96.

Iba dve noci po sfúknutí Brooklynských sietí 126 - 101.

La Lakers hrali Newyork Knicks, kde Knicks sfúkli Lakers s 15 bodovým rozdielom.

Proti najlepšie nasadeným Nets hrali dobre bez Lebrona Jamesa a Anthonyho Davisa.

V rovnakom zápase si počínali slabo proti Newyork Knicks.

Naozaj zlá rozohrávka, nejaké zlé rozhodnutia a iné, musíte si pripočítať obranu.

Ale tak dobre, ako sme boli pred dvoma nocami útočne, sme dnes večer rovnako zlí, povedal tréner Lakers Frank Vogel.

La Lakers začali dobre, do prvej štvrtiny si dokonca odniesli dva body, ale čoskoro sa začali chvieť.

Knicks sa v druhej štvrtine ujali vedenia so ziskom 29 bodov, zatiaľ čo Lakers dokázali získať 24 bodov.

Knicks vstupovali do tretej štvrtiny iba o tri body. Čoskoro sa náskok New Yorku Knicks predĺžil nad Lakers.

Po skončení tretej štvrtiny viedli Knicks dvojciferne, dosiahli 26 bodov, zatiaľ čo Lakers iba 16 bodov.

Lakers hrali vo štvrtej štvrtine dobre, stále však nestačili na prekonanie deficitu dosiahnutého v tretej štvrtine.

Knicks nakoniec porazili Lakers 111: 96 a zabezpečili si tak zatiaľ svoju šancu hrať play-in turnaj o play-off.

Julius Randle obrovský double-double proti svojmu bývalému tímu.

Julius Randle začal svoju profesionálnu kariéru v NBA ako výber 1. kola LA Lakers.

A strávil štyri roky v sezónach 2014 - 2018.

Dnes hral za Newyork Knicks a vypadol z obrovského double-double, aby si zabezpečil výhru nad svojím bývalým tímom.

Julius Randle double-double proti bývalému tímu

Julius Randle double-double proti bývalému tímu (zdroj: twitter.com )

Randle bol pre svojho bývalého tímu príliš veľa na zvládnutie, keď rozdrvil ich obranný koniec a získal 34 bodov spolu s 10 doskokmi.

Museli sme si vziať prilbu, ‘‘ povedal Randle. Celý rok sme sa spoliehali na svoju obranu.

čo je čistá hodnota froté bradshawa

Robíme len to, čo sme robili celý rok. Sú dobrým defenzívnym tímom. Od začiatku som bol agresívny.

Je dôležité, aby sme začiatkom druhej noci back-to-back priniesli energiu, a to som sa snažil urobiť.

Následne Knicks pohodlne viedli veľkú časť štvrtej štvrtiny.

Keďže Elfrid Payton nazbieral 20 bodov a Derrick Rose pridal 14 z lavičky pre Knicks.

Randleových 13 bodov v prvom štvrťroku dodávalo Knicks energiu hrať druhú noc zápasov typu back-to-back.

Rovnako aj Randle pokračoval vo vedení náboja, keď New York v druhej polovici posunul svoju výhodu na dvojciferné číslo.

Pre Randleho nebolo prekvapením hrať dobre, ako povedal, vždy je motivovaný hrať proti Lakers.

Po zdolaní Memphisu Friday a Raptors Sunday to bolo tretie víťazstvo Knicks, ktoré zaznamenali bilanciu 28-27.

Na druhej strane silná streľba Dennisa Schrodera pri absencii LeBrona Jamesa a Anthonyho Davisa nestačila na to, aby Lakers vyhrali.

Schroder klesol o 21 bodov, 3 doskoky a 6 asistencií, zatiaľ čo Markieff Morris zaznamenal 17 bodov.

Podobne Kyle Kuzma poklesol o 14 bodov je návrat z absencie v dôsledku zranenia.

Pre ich ďalšiu hru:

Lakers v utorok čelia Charlotte Hornets a Knicks hrajú v stredu tím New Orleans Pelicans.

Russell Westbrook piaty priamy triple-double poraziť ligu najlepší Utah Jazz.

Utah Jazz vstúpil na kurt s 24-zápasovou domácou víťaznou šnúrou a nastúpil proti Washingtonu Wizards.

Keď Russell Westbrook v pondelok večer prepadol svoj piaty triple-double pre Wizards, keď porazil Jazz 125-121.

Hra medzi Jazzom a čarodejníkmi bola mimoriadne konkurenčná, oba tímy šli proti sebe.

Beal a Westbrook skombinovali, aby strelili čarodejníkom prvých deväť bodov v zápase.

Utah čoskoro vyrovnal zápas a získal 9 bodov. Následne sa rýchlo rozbehol a ujal sa vedenia 15: 9. Wizards však kontrovali priebehom 7: 0 a viedli o jeden.

Napriek tomu kombinovali Beal a Daniel Gafford v úvodnej štvrťhodine pre čarodejníkov 20 bodov.

Čarodejníci však nedokázali spomaliť Mitchella, keď získal 17 bodov za prvý štvrťrok a posunul Jazz k skorej deväťbodovej výhode.

Jazzový náskok nakoniec v druhom štvrťroku upravil silný útok Washingtonu.

Keď trafili 13 zo svojich prvých 15 gólov v poli a celkovo 16-23. Beal v druhom dosiahol 13 zo svojich 34 bodov.

Čarodejníci zakrátko išli z deviatich bodov na začiatku štvrťroku na sedem bodov a zostávajú dve minúty.

Po vstupe do tretej štvrtiny zaknihovali čarodejníci dva zo svojich prvých deviatich gólov v tejto štvrti.

Gafford skočil, rozbehol 13: 3 a zvýšil Washington na 92: 83. Gafford ukončil noc s 15 bodmi a štyrmi doskokmi za 18 minút. Čarodejníci podnikli 17-2 a skončili začiatkom štvrtej štvrtiny.

Utah sa ale vrátil na scénu, pretože Jazz rýchlo vymazal 19-bodový náskok čarodejníkov. Beal a Raul Neto v posledných sekundách zahrávali trestné hody, aby spečatili výhru čarodejníkov.

Strata predstihla Mitchella v noci obrovským bodovaním.

Russell Westbrook klesol o 25 bodov, 14 doskokov a 14 asistencií za Wizards a jeho piate po sebe idúce triple- double.

Okrem toho Russell vedie skóre Wizards so skóre 34 bodov, podobne Gafford získal 15 bodov a Bertans klesol o 10 bodov.

koľko stojí čistá hodnota spoločnosti Magic Johnson

Wizards vyhrali nad najlepšie nasadeným Utah Jazz v lige a prekonal obrovské skóre, ktoré dosiahol Jazz’s Donovan Mitchell.

Donovan za Utah predviedol vynikajúce hry, Mitchell mal iba v prvej štvrtine 17 bodov.

Predviedol tiež skvelé a okázalé pohyby a ukončil hru s 42 bodmi spolu s 3 doskokmi a 6 asistenciami.

Aj Bojan Bogdanovic mal veľkú bodovanú noc, keď dosiahol 33 bodov, rovnako Joe Ingles 18 bodov.

A Rudy Gobert zakončil noc dvojitým dvojitým ziskom 12 bodov a 12 doskokov.

Ďalej budú Čarodejníci čeliť Sacramentu Kings, zatiaľ čo Jazzoví hráči budú čeliť Oklahoma City Thunder.