Lakers vyhrávajú nad Raptors, rekordní Atlanta Hawks nad Pelicans

Aký Film Vidieť?

Toronto Raptors tento utorok hostilo v Lakers Arene La Lakers na zápas.

Najskôr LA Lakers začali silno a skončili s veľmi potrebnou výhrou 110: 101 nad Raptors.

Táto výhra v skutočnosti ukončuje sériu 11 prehier Laker proti Torontu Raptors od roku 2014.

Lakers začali veci dôrazne a okamžite vyrazili z ihriska 6-za-9 tromi z nich spoza oblúka.

Tím nakoniec premenil 45% svojich trojíc, zatiaľ čo Raptors iba 15% svojich trojíc.

Horúci štart spoločnosti Laker pokračoval, pretože svoju 1. štvrtinu ukončili s náskokom 12 bodov.

1. štvrtina však mala chaotický koniec, keď sa jeden hráč z každého tímu katapultoval.

V prvom štvrťroku sa katapultovali Raptors OG Anunoby a Lakers Montrezl Harrell.

Do konca prvej štvrťhodiny ostávalo takmer dve a pol minúty, a tak sa Anunoby dostal do gólovej príležitosti po tom, čo chytil vedúci pas.

Lakerský strážca Dennis Schroder sa snažil zabrániť Anunobymu v ľahkých dvoch bodoch.

Urobil teda tvrdý faul na Anunboya, ktorý vyústil do nepríjemného zamotania sa medzi týmito dvoma. Potom Anunoby ako odplatu zhodil Schrodera na zem.

Následne sa Harrell dostal za obranu svojho spoluhráča Schrodera, čím spôsobil chaos medzi dvoma tímami.

Došlo k určitému čeľustiu, zatlačeniu a strkaniu, preto rozhodcovia skontrolovali činnosť po zápase.

Nakoniec sa teda Anunboy aj Harrell vyhodili ešte pred skončením 1. štvrtiny.

Anunoby odohral 10 minút v zápase a pripísal si dva body a tri asistencie.

Medzitým sa Harrellova noc ešte len začínala, hrala iba dve plus minúty a napriek tomu skórovala.

Oba tímy nakrátko:

LA Lakers sa postavili pred súd bez LeBrona Jamesa, Anthonyho Davisa a Andrého Drummonda.

Zatiaľ čo Raptors neboli Kyle Lowry a Fred VanVleet, Rodney Hood, Patrick McCaw, Paul Watson a Jalen Harris

Potom Lakers a Raptors po vylúčení v neskorej štvrtine stratili po jednom hráčovi.

Lakers stratili Harrella a Raptors stratili Anunboya, ale strata Anunboya bola pre Raptors ťažká. Toronto už vypadlo o šesť hráčov kvôli protokolom o zranení alebo o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Po vysunutí Anunoby teda zostalo Raptorom po zvyšok hry iba osem vhodných telies.

Výsledkom bolo, že Lakers dominovali Raptors počas celej hry. Raptors sa síce vrátili neskoro a hrali dobre, ale na to, aby sme sa vrátili, sme už príliš pozadu.

LA Lakers vs. Toronto Raptors

LA Lakers vs. Toronto Raptors (zdroj: silverscreenandroll.com )

Keďže Lakers mali silný štart a taktiež vytvorili nápor trojbodových ukazovateľov, ktoré im v jednom okamihu priniesli náskok 34 bodov.

mal muhammad ali nejakých synov

Lakers strelili trojkou, v 1. štvrťroku dosiahli Lakers deväť ukazovateľov, čo je pre Lakers za štvrtinu sezónne maximum.

Silný štart Lakers, neuveriteľný útok, pôsobivá obrana vrátane barážových troch ukazovateľov im priniesli víťazstvo.

Ofenzívne viedol svoj tím bodovo Talen Horton-Tucker, ktorý stratil 17 bodov a 6 asistencií.

Medzitým sa za Lakers presadil Marc Gasol s 13 bodmi, 9 doskokmi a 4 blokmi v defenzíve.

A nováčik Devontae Cacok klesol o 10 bodov, 8 doskokov, 1 blok.

Sedem hráčov Lakers získalo body v dvojciferných hodnotách. Markieff Morris bol medzi siedmimi Lakers v dvojciferných hodnotách a dosiahol 15 bodov, 9 doskokov.

ako dlho je dirk nowitzki v nba

Pascal Siakam viedol výsledkovú tabuľu s 27 bodmi za tím Raptors a bol vysoko v bodovaní.

Pridal tiež 7 doskokov a 2 asistencie. Chris Boucher získal 19 bodov vrátane 8 bodov a asistencie.

Po výhre sú Lakers 32-19-19, kým Raptors 20-2031.

Teraz budú Lakers čeliť Miami Heat a Raptors sa v piatok stretnú s Chicago Bulls.

Rekord NBA Atlanty Hawks počas 3 sekúnd pri výhre nad tímom New Orleans Pelicans.

Historické víťazstvo Atlanty Hawks nad New Orleans Pelicans 123: 107 v utorok večer im prinieslo 7. víťazstvo v rade.

Pod vedením nového trénera Natea McMillana hrajú Hawks úžasné zápasy a registrujú víťazstvá za víťazstvami.

Oba tímy začali silno, Pelicans sa ujali vedenia v 1. štvrtine len o 4 body, následne sa jastrabi vrátili silní a v 2. štvrtine sa ujali vedenia tiež.

Výsledkom bolo, že Hawks aj Pelicans v polčase remizovali 61 rokov. Podobne mali oba tímy v priemere viac ako 30 bodov za štvrťrok.

Ale zrazu sa Atlanta vrátila s ofenzívou po 1. polčase. V tretej štvrtine svojou prudkou streľbou klesli o 46 bodov.

Jastrabi v tretej štvrtine strieľali 11 na 11 na 3-ukazovateľov a vytvorili rekord NBA pre najviac vyrobených troch.

Cleveland Cavaliers predtým držal rekord 9: 9 v streľbe 3-ukazovateľov.

Atlanta celkovo vyrobila 20 z 31 3 ukazovateľov, čo je na sezónne maximum 64,5 percenta pri 3-ukazovateľoch.

Atlanta’s Trae Young nazbieral 30 bodov, aby prispel k výhre nad Pelicans. Young mal z ihriska 10-na-21.

Trae Young vedie Hawka strieľajúceho za tepla okolo Pelikánov (zdroj: nz.news.yahoo.com )

Išiel 6: 7 na 3-ukazovatele, čo vyvolalo 3-bodovú streleckú palbu a pridalo 12 asistencií.

Bol to 14. zápas Younga s 30 a viac bodmi. Bogdan Bogdanovic klesol o 21 bodov vrátane 4 doskokov a 4 asistencií.

Kevin Huerter dosiahol 17 bodov a 14 bodov získal Danilo Gallinari.

Medzitým Eric Bledsoe z tímu Pelicans klesol o 14 bodov a Lonzo Ball nazbieral 12 bodov a 11 asistencií double-double.

Podobne zaznamenal Zion Williamson za Pelikanov 34 bodov, päť doskokov, dve asistencie a zisk za 35 minút. Williamson sa vrátil z absencie troch hier.

Napriek prehre s Hawks Zion vyrovnal 20-ročné rekordy Shaquilla O’Neala v 25 zápasoch s priamym zápisom 20+ bodov.

Jastrabi budú čeliť Memphisu Grizzlies a Pelicans budúcu stredu proti Brooklyn Nets.