Futbal

Leeds United 1-1 Liverpool: Ostatní fanúšikovia klubu protestovali pred Elland Road

Aký Film Vidieť?

Diego Llorente strelil vyrovnávajúci gól neskoro za Leeds, aby uprel Liverpoolu miesto v prvej štvorke Premier League.

Diego Llorente Gól bol jeho prvým gólom v anglickom futbale. Neistota diktuje, čo to bude znamenať po oznámení Európskej superligy.

Red je jedným z 12 klubov, ktoré súhlasili s pripojením sa na split ESL, aby mohli začať čo najskôr. Aj keď nezačína budúcu sezónu, Uefa uviedla, že by mohla zabrániť tímom vrátane šiestich anglických tímov v účasti na majstrovstvách Európy.

Od prvého zápasu v nedeľu večer, v ktorom sa zúčastnil ktorýkoľvek z 12 tímov, nastala neobvyklá situácia. S protestmi vo vnútri aj mimo zeme.

Fanúšikovia Leedsu a ďalších klubov sa zhromaždili pred Elland Road na protest proti Liverpoolu. Horiace tričko Liverpoolu. A nad štadiónom preletelo lietadlo, ktoré signalizovalo správu proti Superlige.

Na štadióne mali hráči Leedsu tričká „Nájdite sa“ v blízkosti znaku Ligy majstrov. A ‘Futbal pre fanúšikov.‘ Transparent po jednom góle mal rovnakú správu.

Leeds nechal tiež košele v šatni Liverpoolu, ak chce protestovať. Čin, ktorý nahneval manažéra Reds Jurgena Kloppa, ktorý sa podľa jeho slov nepáči myšlienke ESL. Ale že on a jeho hráči s tým nemajú nič spoločné.

Prvý polčas dominoval Liverpool, ktorý išiel ďalej, keď Trent Alexander Arnold sa držal jemnej prihrávky Dioga Jotu a vyrovnal Sadio Mane, aby dal následne prázdnu bránu Illan Meslier vyšiel na vrchole.

koľko rokov má žena dirk nowitzki?

Bol to jeho prvý gól v Premier League od januára, desať zápasov.

Leeds sa po prestávke zlepšil a Patrick Bamford trafil brvno predtým, ako Llorente strelil prvý gól svojho tímu.

Pripomenúť akciu na Elland Road

Červení žijú mimo Európy. Liverpool po tomto výsledku sedí na šiestom mieste. Predpokladajme, že v tejto pozícii zostanú na konci sezóny.

pre koho hrá Matt Hasselbeck

V európskej aréne by ani neskončili, pokiaľ by jeden z domácich víťazov pohára neskončil tiež v prvej päťke.

Kritici tvrdia, že tento krok je iba pre peniaze (zdroj Yahoo News India)

Kritici tvrdia, že tento krok je iba pre peniaze (Zdroj: Yahoo News India)

Ale v prípade Superligy si už The Reds nebudú musieť robiť starosti s takýmito vecami.

Liverpool bol v prvom polčase obrovskou silou, najmä keď Thiago Alcantara vynútil záchranu na diaľku. A Roberto Firmino vystrelil pred bránu priamo na Mesliera.

V druhom polčase sa vrátil Leeds, ale Liverpool mal dve dobré šance na víťazstvo. Tesne pred ekvalizérom pri striedaní Mohamed Salah stlačil spúšť. A práve na poslednú chvíľu Meslier odmietol Alexa Oxlade-Chamberlaina.

O blízkej budúcnosti Liverpoolu sa mohlo rozhodnúť mimo ihriska, namiesto toho, aby sa hral na Elland Road s anglickým tímom, a nie v „šiestich veľkých“.

Leeds dokázal hru aj pre najlepších európskych hráčov.

Po víťazstve z minulého víkendu nad šampiónmi Manchestru City nasledovalo drvivé víťazstvo.

Ďalej sú na rade starí rivali Manchester United, ktorí sa túlajú po sérii testovacích zápasov.

Domáci neboli v prvom polčase príliš vyťažení. Bamforda však po slabom brankárovi vylúčil Alisson, ale po prestávke sa výrazne zlepšil.

Leeds United 1-1 Liverpool (Zdroj Liverpool FC)

Leeds United 1-1 Liverpool (Zdroj: Liverpool FC)

Bamford prerušil prvú strelu s Alissonom z kríža, zatiaľ čo Jackovi Harrisonovi bol v jeho bezprostrednej blízkosti odmietnutý brankár.

koľko stojí dirk nowitzki

Leeds dostal svoj náležitý gól, keď Llorente hlavičkoval do rohu Harrisona prvým gólom v anglickom futbale.

United sedia v Premier League na desiatom mieste, s európskymi kvalifikáciami zaostávajú o osem bodov. Aj keby bolo šiestim z vyššie spomenutých tímov nespravodlivo vytýkaných, stále by boli v Lige majstrov.