Nikola Jokic prichádza so spojkovým blokom, aby vyhral zápas proti Zionu Williamsonovi

Aký Film Vidieť?

Číslo 4 Denver Nuggets sa v stredu stretlo s tímom Pelicans č. 11 New Orleans v Ball aréne.

New Orleans Pelicans hľadali výhru, aby sa dostali do play-in turnaja, zatiaľ čo Denver Nuggets chcel pod ich opaskom ďalšie víťazstvo.

Nikola Jokic z Denveru prišiel so spojkovým blokom proti strele Ziona Williamsona, aby spečatil výhru 114: 112 nad Pelikánom.

Nuggets začali silno proti Pelicans, keď v úvode zápasu zaujali 10-bodový náskok a Jokic dobre zakončil, čo viedlo k výhre.

Nugety čoskoro vedú nad Pelikány

Na začiatku hry urobil Denver náskok 12: 2, keď ho Gordan vyrazil na prihrávku Jokica.

Jokic upustil odloženie do ďalšieho vlastníctva. Ingram ako jediný skóroval za Pelican, ktorý náskok znížil do 2 bodov.

Ale čoskoro Nuggets odpovedali 8 bodmi a do 2 minút dostali 10-bodový náskok.

Pelicans v priebehu zvyšku štvrťroku ťahali Nuggets a do druhého štvrťroku skončili za 10 bodmi.

New Orleans bol vo štvrťroku 10 z 21 z ihriska.

Zatiaľ čo Denver išiel 13 z 22 z ihriska. V druhej štvrtine začali Pelikáni tým, že Zion strelil 2-bodovú strelu.

Javale ale začal beh 6: 0, aby odpovedal na Sionovu strelu.

Čoskoro náskok predĺžil na 14-bodový a v štvrťroku mu zostávalo 10:23.

Ingram Stevenovi Adamsovi odštartoval beh tímu Pelicans na 7: 0, aby znížil náskok na 5-bodovom konci a do konca štvrťfinále mu zostávalo 5:45.

Nuggets sa opäť ujali 10-bodového vedenia po tom, čo Michael Porter mladší zachytil prihrávku Ingrama a položil ju na druhý koniec.

Do druhej polovice tak Nuggets získali 9 bodov.

Nugety nepretržite dominujú nad Pelikánmi

V tretej štvrtine pokračovali Nuggets v dominancii nad Pelikánom napriek tomu, že Pelikáni občas znížili náskok pod päť bodov.

Nuggets boli hore 12 bodov a na tretiu štvrtinu im ostávalo 55,1 s.

Naji Marshall alej-joj Jaxon Hayes opäť znížil náskok na deväťbodový na 78-87, čo končí v treťom štvrťroku.

koľko súrodencov má lebron james

Vo štvrtej takmer vyrovnal hru Zion Williamson

Pelikány sa vo štvrtej štvrtine zbláznili, keď vo štvrtej štvrtine dosiahli 34 bodov a Nuggets klesli iba o 27 bodov.

Na začiatku štvrtiny znížili deväťbodový náskok v rozmedzí dvoch bodov.

Čoskoro sa tím Nuggets ujal 13-bodového vedenia s 5:27 a opäť so štvrtým rozdielom 3:16

Ale Pelicans opäť znížili vedenie na 3-bodové a do hry ostávalo 25,3 sekundy.

Ingram trafil tri ukazovatele a do 112-114 mu zostávalo 9,9 sekúnd.

Pelicans v záverečnej minúte zabehli 13: 4 a zašli s iba dvoma bodmi.

Zion Williamson sa takmer dostal do koša v čase 4,2 s, aby vyrovnal stav zápasu, Nikola Jokic však urobil blok spojky a ukončil tak víťazstvo pre tím Nuggets.

Blok síce vyhral Nuggets, ale vyvolal polemiku, ak sa Jokic pri blokovaní strely dopustil faulu.

Pravdepodobnosť, že pelikáni prejdú k čiare voľného hodu na vyrovnanie zápasu.

Hovor sa však nepodaril a hra sa skončila prehrou Pelicans.