Russell Westbrook, trojnásobný dvojnásobok za výhru čarodejníkov, neuveriteľný návrat Kevina Duranta k výhre sietí nad Pelicans

Aký Film Vidieť?

Washington Wizard navštívil v stredu večer Amway Center na zápas s Orlandom Magic.

Bradley Beal sa vrátil prvýkrát po vynechaní piatich zápasov kvôli pohmoždenému boku, aby sa pripojil k Russellovi Westbrookovi.

Podobne sa vrátil do hry aj Rui Hachimura po tom, čo minul posledné dva zápasy so stiahnutým pravým ramenom pre čarodejníkov.

je vlčí blitzer ženatý s černoškou

Zápas sa skončil výhrou Wizards nad Orlandom Magic 131: 116 a následným prerušením série 4 prehier.

Oba tímy začali silno v 1. štvrtine, keď čarodejníci viedli štvrtinu iba o bod.

Čarodejníci sa v druhej štvrtine rozohrali, strelili 12 z 21 z poľa a 7-9 z hĺbky.

Wizards 'Garrison Mathews a Raul Neto klesli o tri, aby podnietili rozbeh 11: 0, čím Washingtonu viedli 45: 35 a v druhej štvrtine mu ostalo 9:35.

Čarodejníci ich predstihli 24: 12, do prvého polčasu im ostávalo päť minút a do prestávky viedli 73: 60.

Čarodejníci vyhrávajú nad Magic in Beal 131: 116

Čarodejníci vyhrali 131-116 nad Magic in Beal’s return (zdroj: nba.com )

Následne čarodejníci pokračovali vo svojom neuveriteľnom útoku, keď Beala a Davisa Bertansovcov zasiahli trojky v troch po sebe idúcich čarodejníckych majetkoch.

Nakoniec si náskok zvýšili na 21 bodov a v tretej štvrtine zostali 3:39. Orlando sa ale začalo vracať, keď zajazdilo 15: 2 a v posledných sekundách tretej štvrtiny znížilo náskok na osem.

Keď vstupujú do štvrtého štvrťroka, vedenie čarodejníkov sa znížilo na štyri s Magic’s R.J. Hampton 3-ukazovateľ začiatkom štvrtého štvrťroka.

Orlando však nemohlo predbehnúť vedenie Washingtonu. Keď v hre zostávalo 5:46, Beal rozložil hru.

A zažehol priebeh 16: 2, vďaka čomu Wizards zvýšili o 20 bodov a do konca zostali dve minúty, čo nakoniec spečatilo výhru.

Russell vyhral svoje 20. triple-double vo výhre Wizards.

Čarodejníci zažili svoju neskutočnú streľbu v zápase o víťazstvo proti Magic.

The Wizards ‘dosiahli 57,6% percento streľby a stanovili tak nové maximum v tejto sezóne.

V skutočnosti dosiahli minulý týždeň svoje 55,6% percento streľby stanovené proti Pacers. Aj Washington bol z hlbokej neuveriteľnej streľby 19:36 z hlbokej jamky, čím stanovil nové najvyššie ročné maximum v trojbodovom prevedení a dokončil iba o jednu ranu menej, aby vyrovnal historický rekord série.

Kráľ triple-double Russell Westbrook dal pod svoje opasok ďalšie triple-double, aby Wizards vyhral o 15 bodov.

Klesol na 23 bodov, 14 doskokov a 15 asistencií a dosiahol svoje 20. triple-double v sezóne.

Russell zhodil svoje 20. triple-double

Russell zhodil svoje 20. triple-double (zdroj: twitter.com )

V skutočnosti teraz urobil trojitú štvorhru v deviatich zo svojich posledných 12 zápasov. Westbrook takmer zaznamenal v druhom polčase proti Magic triple-double, keď zaznamenal 10 bodov, 8 doskokov a 9 asistencií.

Teraz zaznamenal štyrikrát viac ako 20 trojnásobných štvorhier.

Rovnako je na tom iba s Oscarom Robertsonom za väčšinu sezón v histórii NBA, ako to robil Robertson za päť sezón.

Podobne je na tom s 15 trojnásobnou štvorhrou za Robertsonom najviac v histórii NBA. Iba deväť aktívnych hráčov zaznamenalo za celú svoju kariéru 20 trojitých štvorhier.

Svoje 20. triple-double v sezóne dosiahol iba vo svojom 43. zápase, čo je tretie najrýchlejšie tempo v histórii NBA.

Oscar Robertson dosiahol to v 32 zápasoch v rokoch 1961-62 a Westbrook v 42 zápasoch v rokoch 2016-17.

Čarodejníkov silný útok.

Okrem Westbrooka zaznamenal Wizards ’Beal vo svojom návrate najvyšší bod 26, keď vynechal päť po sebe idúcich zápasov s pomliaždením pravého boku.

Beal hral 30 minút a pridal odskok a 5 asistencií sa tiež stalo jednou z iba troch čarodejníkov, ktorá zaznamenala viac ako 2O body.

Podobne sa vrátil aj Rui Hachimura zo zranenia. Aj keď nazbieral iba deväť bodov,

Ale ukázal skvelý defenzívny výkon, ktorý za 30 minút dosiahol sedem doskokov, dve asistencie a trikrát.

Davis Bertans bol jediným ďalším človekom, ktorý získal viac ako 20 bodov, keď dosiahol 22 bodov.

Na druhej strane Terrence Ross nazbieral za Magic 24 bodov, 6 doskokov a 3 asistencie.

Podobne V Bambe klesol o 19 bodov, Wendell Carter ml. dosiahol 15 bodov zo 116 dosiahnutých.

Teraz budú Čarodejníci v sobotu čeliť Golden State Warriors, zatiaľ čo Magic bude čeliť Indiana Pacers.

koľko detí majú nakreslené plemená?

Kevin Durant sa vracia po výhre Nets nad tímom New Orleans Pelicans.

Najočakávanejší návrat do siete Nets sa stal v stredu večer, keď sa na kurt prvýkrát postavil hviezdny hráč Kevin Durant.

Keďže Durant bol vylúčený zo zápasenia s hrčou a vynechal 23 zápasov, Nets vyhrali 21 z posledných 25 zápasov.

Rovnako tak Durant predviedol neuveriteľnú ofenzívnu šou, keď siete Nets porazili New Orleans Pelicans 139: 111 v Barclays Center.

Superstar siete Nets zišiel z lavičky v druhom štvrťroku a privítal ho hlasným potleskom davu Barclays Center.

Fanúšikovia boli nadšení, keď videli svoju hviezdu späť na kurte. Rovnako tak Durant predviedol skvelý výkon pre dav Nets.

Keďže Durant získal za strelenie gólu 5 z 5 17 bodov, vrátane dvoch 3-ukazovateľov, so siedmimi doskokmi a piatimi asistenciami za 19 minút.

Kevin Durant sa vracia, aby zvíťazil v sieti Nets nad Pelicans

Kevin Durant sa vracia za výhru sietí nad Pelikánmi (zdroj: netsdaily.com )

Durant vstúpil do hry s tým, že v druhej štvrtine zostáva 7:37 a rýchlo skóroval svoje prvé body skokanom zo stredného pásma.

koľko prsteňov má mágia

Potom vykonal tri trestné hody po faulovaní, potom skóroval v prechodnom období a zvýšil tak sieť na 63: 50. Hral zostávajúcu polovicu a do polčasu vložil deväť bodov.

Bolo príjemné mať ho späť. Bola to dlhá absencia, ktorú nikto nepredpovedal, ani keď sa to stalo prvýkrát.

Sme len nadšení, že sa cítil dobre, hral dobre a je späť. Vidieť ten úsmev na tvári bolo pre mňa tiež dôležité, povedal Nash.

Nadšený pre neho. Miluje hru viac ako čokoľvek iné a musí byť vonku pri hraní.

Myslel som si, že je veľmi, veľmi dobrý, povedal Griffin po Durantovom návrate. Po zmeškaní dvoch mesiacov a vyzeraní tak pohodlne je to šialené.

Kyrie naďalej vyplňuje zraneného Jamesa Hardena.

Okrem Duranta predviedla Kyrie Irvingová tiež úžasný výkon a viedla nad Brooklynom 24 bodov za streľbu 7 zo 14, vrátane 3 zo 6 gólov plus 6 asistencií.

Odkedy James Harden vynechal zápasy pre zranenie, Irving vystúpil za Nets a dominuje nad súpermi, aby vyhral Nets.

LaMarcus Aldridge hral 30 minút a strieľal 8 z 12, vďaka čomu strelil obidva svoje 3-ukazovatele 22 bodmi a skončil s 24 bodmi, šiestimi asistenciami a celkovo dvoma doskokmi.

Joe Harris dosiahol pri streľbe 6: 9 14 bodov a Jeff Green mal 11 bodov, štyri doskoky a štyri asistencie.

Chris Chiozza získal 12 bodov za streľbu 4 z 5 a Blake Griffin skončil s 10.

Na druhej strane, Bledsoe nazbieral za 29 minút 26 bodov a potom, čo chytil dva technické fauly, sa katapultoval.

Podobne Williamson nazbieral za 23 minút 16 bodov vrátane 4 doskokov a 6 asistencií.

New Orleans v sezóne klesol na 22 - 29 a v tabuľke Západnej konferencie klesol na 10. miesto.

Sieť sa v sobotu vráti späť do Los Angeles Lakers, zatiaľ čo Pelicans čelia ďalšiemu špičkovému tímu Philadelphia 76ers.