Rekord Steph NBA a silný bojovník Warriors vyhrávajú nad Bucks, návrat Joela Embida dáva výhru 76er nad CelticsEmbid

Aký Film Vidieť?

Rekord NBA Stephena Curryho a silná streľba spolu so silným zakončením Warriors priniesli tento utorok víťazstvo nad Bucks.

GSW ukončilo svoju sériu troch prehier víťazstvom 122:12 proti Bucks at Chase Center.

Warriors začali hru s nejakým silným skóre, keď strelili päť zo svojich prvých šiestich striel a dostali sa do vedenia 18: 5.

Všetkých päť štartujúcich Warriors skórovalo, aby sa dostalo do vedenia, ale nakoniec Milwaukee odpovedalo späť 10 priamymi bodmi.

Bucks bez vládnucej NBA, MVP Giannis Antetokounmpo, bojoval s bojovníkmi bez toho, aby im počas prvého štvrťroku umožňoval vytvárať väčšie medzery v skóre.

V tretej štvrtine sa dokonca ujali vedenia, vo štvrtej štvrtine si vytvorili desaťbodový náskok pred Warriors.

Warriors čoskoro vo štvrtej štvrtine zajazdili 14: 1 a prekonali 10-bodové manko.

Ak sa chcete vrátiť z 12 dole v druhom polčase proti skvelému tímu, je to pekelná výhra, uviedol hlavný tréner Warriors Steve Kerr. Som na mužov skutočne hrdý, skutočne bojovali.

Warriors upravili svoj 12-bodový deficit a vrátili sa späť nad Bucks.

The Bucks nedokázali zastaviť Steph Curryovú.

Stephen Curry začal radšej pomaly, ale nakoniec zvoľnil tempo a v druhej polovici zaznamenal 30 zo svojich 41 bodov.

Napriek tomu, že sa úplne nezotavil z poranenia chvostovej kosti, v tretej štvrtine klesol na 19 bodov a skončil so skóre 41 bodov celkom.

Curry vstúpila do hry s najlepším ligovým výsledkom, zatiaľ čo 196 urobilo 3 s, urobilo 5 trojkových a prešlo cez 200 trojkových.

Steph vybuchol so 41 bodmi a vyhral nad Bucks

Steph vybuchol so 41 bodmi a zvíťazil nad Bucks (zdroj: twitter.com )

pre koho hral Jim Nantz

Myslel som si, že je len fenomenálny, povedal tréner Warriors Steve Kerr. Myslím, že Jrue Holiday je jeden z najlepších obrancov v lige.

A myslel som si, že Jrue celú noc odvádzal na Steph skvelú prácu, len na neho tlačil a využíval jeho silu a fyziku.

A Steph tam stále chodí a získava 41. Docela pôsobivá hra. Úžasný.

Následne vytvoril rekord NBA a stal sa jediným hráčom, ktorý v ôsmich rôznych sezónach zarobil viac ako 200 trojok.

Rovnako sa vo štvrtom štvrťroku ukázala veľká Kelly Oubre Jr. Uskutočnil pár trestných hodov, v hre mu ostávalo 7,7 sekúnd.

Warriors sa následne dostali do obranného režimu, aby nenechali Bucks skórovať a úspešne vychytali svoju prvú výhru v štyroch hrách.

Oubre v poslednom období prišiel s 10 zo svojich 19 bodov vrátane 6 doskokov a asistencie.

Podobne Kent Bazemore urobil všetky štyri svoje 3-bodové pokusy a skončil s 18 bodmi.

A James Wiseman do konca prvého polčasu dosiahol double-double a skončil s 13 bodmi a 10 doskokmi vrátane 2 asistencií.

Medzitým Jrue Holiday viedol skóre tímu Bucks, keď klesol o 29 bodov, 3 doskoky, 5 asistencií.

A Khris Middleton zaznamenal 28 bodov, 2 doskoky a 7 asistencií. Bobby Portis klesol o 13 bodov a 13 doskokov double-double.

Warriors budú teraz hostiť čarodejníkov a Bucks budú v piatok čeliť Dallasu Mavericks.

Návrat Joela Embida dáva tímu 76ers náskok.

Návrat Joela Embida znamená v utorok večer v Bostone víťazstvo Philadelphie 76ers nad Celtics v Bostone 106: 96.

Doc Rivers povedal, že je to jeho hviezdny veľký muž Joel embiid mal pre neho pár slov. Som späť, povedal Embiid trénerovi 76ers. Všimol som si, odpovedali Rieky.

Po vynechaní 10 zápasov s podliatinami sa vrátil v sobotu za víťazstvo tímu nad Minnesotou Timberwolves.

V nedeľu však sedel, keď 76er’s podľahol Memphisu Grizzlies a vrátil sa, aby v prvom polčase proti Celticu podal pôsobivý 15-bodový výkon.

koľko krúžkov má iguodala

V skutočnosti, Joel embiid klesli o 35 bodov za 76-ku, čo ich priviedlo späť k vyrovnaniu s Brooklyn Nets o najvyššiu priečku Východnej konferencie.

Nie som úplne tam, ale dnešný večer je veľkým krokom, povedal Embiid.

Využíva každú jednu hrčku, tréner Celtics Brad Stevens povedal o úspechu Embiidu pri dosahovaní hranice.

Sixers teraz vyhrali sedem zo svojich posledných ôsmich stretnutí s Celtics.

Oba tímy sa postavili proti sebe na začiatku zápasu, keď 76. hráči ukončili 1. štvrtinu iba s rozdielom bodu.

Ale nakoniec 76ers išli na 22: 3 a svoj náskok pred Celtics rozšírili na dvojciferné čísla. Philadelphia v druhom polčase viedla o 21.

Boston sa však nemohol vrátiť späť do hry a nakoniec podľahol 76ers 106: 96.

Joel embiid viedol náboj pre Sixers, ktorý urobil 35 bodov vrátane 6 doskokov a asistencie. Podobne pridal Danny Green 17 bodov.

Poplatok za výhru proti Celtics viedol Joel Embid.

Poplatok za výhru proti Celtics viedol Joel Embid. (zdroj: bleacherreport.com )

Rovnako tak Ben Simmons získal 12 bodov, Tobias Harris a Furkan Korkmaz klesli o 10 bodov.

Jayson Tatum viedol pre Boston s 20 bodmi a strelil iba 7 zo 17 z podlahy a 3 z 10 z dlhého dosahu.

Jaylen Brown klesol o 17 bodov, rovnako Kemba Walker a Marcus Smart o 14 bodov.

Bostonu chýbal Evan Fournier, pretože sa im nepodarilo získať tretie víťazstvo v rade.

Evan bude v skutočnosti zvyšok týždňa kvôli protokolom o bezpečnosti a ochrane zdravia.

Po výhre 76er sedí na prvom mieste v drese siete Nets v pomere 36: 16 a v sobotu bude čeliť tímu New Orleans Pelicans.

Zatiaľ čo Celtics nastúpia vo štvrtok proti New York Knicks.