Séria prehier tímu USA pokračuje ... ..

Hráči amerického basketbalového tímu NBA, hráči NBA, pripravení na nadchádzajúce olympijské hry v Tokiu, absolvovali tréningové a exhibičné hry.

Tím USA čelil austrálskym boomerom druhý zápas exhibičného zápasu, ktorý sa konal v Las Vegas.

Po prehre v prvom zápase s nigérijským basketbalovým tímom sa tím USA zameral na víťazstvo nad austrálskym boomersom.

Tím USA však na veľké prekvapenie všetkých opäť zlyhal.

Tím Austrália zvíťazil nad tímom USA 91: 83 v Las Vegas, rozrušil všetky hviezdy NBA a dal druhú prehru proti sebe.

Za víťazstvom viedla Patty Mills tím Austrálie, za ním nasledovali Joe Ingles a Matisse Thybulle.

Zatiaľ čo Damian Lillard viedol tím USA, nasledoval Kevin Durant.

Tím USA začal silno, ale nedokázal udržať dynamiku a nakoniec podľahol tímu Austrália.

Prvý štvrťrok ide tímu USA.

Patty Mills začala prvý štvrťrok a prerušila tím tímov Austrálie. Damian rýchlo odpovedal späť a na druhom konci zrazil trojbodový ukazovateľ.

Bradley Beal prišiel s rozložením a pridal ďalšie vedro pre tím USA.

Joe Ingles zrazil trojku, viazal hru na 5: 5. Následne pridal ďalšiu trojku, čím dal vedenie tímu Austrália.

Kevin Durant odhodil spojku, zatiaľ čo Matthew Dellavedova vymyslel blok pre Damiana Lillarda pre ďalší tím USA.

A Ingles v prechode zrazil trojku na prihrávku Dellavedovej.

Nakoniec Mills zrazil trojbodový ukazovateľ a pridal ďalšie vedro pre tím Austrálie.

Lillard odpovedal späť a zrazil trojbodku na druhej strane.

Mali štvrťfinále a 4:37 zostáva vo štvrtku, keď Jock Landale upustil odloženie.

Následne Jeremy Grant prišiel s trojkou na druhom konci. A touto strelou vyrovnal tím USA.

Bam Adebayo pridal ďalšie vedro a skákal do jumpera pri ďalšom držaní lopty.

Mills odpovedal späť rozložením a opäť zviazal hru.

Mills viedol tím Austrálie. (zdroj: twitter )

Tím USA ide konečne hlavou, nakoniec prerazí zrazené lopaty zozadu dozadu.

Tím USA má teda 7-bodový náskok a do hry v prvej štvrtine zostáva necelé dve minúty.

Kelvin Johnson zrazil trojbodku a Christopher Goulding odpovedal späť a zrazil trojbodku.

Nakoniec sa štvrťrok končí 27-24 a na čele je tím USA.

V druhom štvrťroku dominuje tím USA.

Boli asi 29-24 asi tri minúty do štvrte, keď Patty Millsová prišla s odložením napriek tomu, že ho strážil Darius Garland.

Následne Kelvin Johnson prišiel s prepojkou a Mills odišiel na okraj ležať, ale minul strelu, potom Duop Reath sklopil strelu a skóroval vedro.

Bradley Beal potom prišiel s namočeným na druhom konci. Jayson Tatum pridal vedro a odhodil ďalšie položenie.

Thybulle zrazil trojku, čím znížil náskok na štyri body.

Durant nakoniec zrazil cez Thybulle skokana z módy, čím zvýšil náskok na 8 bodov a na rozohrávku v tejto štvrtine zostávajú asi dve minúty.

Mali 43-35 minút a do konca štvrtiny im zostávalo asi 36 sekúnd, keď Lillardová zrazila trojku.

Mills potom v posledných sekundách štvrťroka zhodil skok s dlhým prechodom cez Draymonda Greena.

Preto sa štvrťrok skončil 46-37 s tímom USA s 10-bodovým náskokom.

Tím Austrália sa vracia v treťom štvrťroku.

Jock Landale začal tretiu štvrtinu a zrazil strelu háku po prihrávke Thybulle.

Durant odpovedal späť a odhodil trojbodku z rohu dvorca.

Thybulle prišiel s krádežou a zrazil namočeného v prechode. Ingles pridal rozloženie na ďalšie držanie lopty.

Durant približne v polovici štvrťroka zrazil trojku a tím USA 7-bodový náskok.

Thybulle následne zrazil trojku a Lillard odpovedal späť a zrazil trojku na druhom konci.

Lillard pridal ďalší tri-ukazovateľ na ďalšie držanie. Mills našiel Thybulle pod okraj pre namočiť na druhom konci.

Christopher zrazil trojku a náskok tak znížil na trojbodový.

Následne Jayson Tatum vytvoril rozostavenie, ktoré porazilo výstrelový bzučiak.

Reath zrazil trojbodového ukazovateľa a vyrovnal stav zápasu na zostávajúce dve minúty.

Tatum odhodil jumper. Ale hra sa vyrovnala opäť na 64:64, keď Goulding zrazil skokana krok späť.

Goulding pridal ďalšie vedro a zrazil trojbodový ukazovateľ na bzučiak.

Štvrťrok sa teda skončil 69: 64 a do čela sa nakoniec dostal tím Austrália.

Tím Austrália omráči tím USA.

Ingles našiel Reatha pod okrajom pre plavák, čím predĺžil vedenie Austrálie.

Beal prišiel s prepojkou na druhom konci. Následne pridal ďalšie vedro a odhodil spätné rozloženie na ďalšie držanie lopty.

Zach Lavine zrazil trojku, čím znížil náskok na 2 body.

Thybulled zablokoval Durantovu strelu. Durant potom zrazil trojbodový ukazovateľ na prihrávku Greena na druhom konci.

Mills odpovedal a do polovice štvrtiny zrazil trojbodový ukazovateľ.

kde teraz žije jerry ryža

Durant tiež odpovedal hneď dozadu vedrom spoza trojbodovej čiary. Nakoniec hra hrala na pomere 80: 80 a vo štvrťhodine ostávala 4:44.

Draymond prišiel s blokom a Tatum s rozložením v prechode, čím dal tímu USA vedenie.

Hra bola opäť vyrovnaná, ale nakoniec Mills prišiel s rozložením a prevzal vedenie nad tímom USA.

Thybulled zrazil namočeného na Millovu prihrávku. Mills pridal vedro a odhodil ďalšie položenie.

Draymond vymyslel ďalší blok na Millsovu strelu. Napriek mnohým pokusom o lopatu od tímu USA sa im nepodarilo trafiť správne.

Dellavedová v posledných sekundách hry praštila loptičku do lopty Inglesovi.

Tím USA teda skončil s ďalšou stratou.

Myslel som si, že dnes večer sa máme lepšie, povedal tréner tímu USA Gregg Popovich a pokračoval v postoji zdôrazňovania procesu nad výsledkami. Po krátkej spoločnej dobe je treba zvládnuť veľa vecí.

Najdôležitejšie body bodovania.

Víťazom austrálskej výhry 91: 83 bola strážkyňa San Antonio Spurs Patty Millsová, ktorá si pripísala 22 bodov a štyri asistencie.

Útočník Utah Jazz Joe Ingles prispel 17 bodmi.

Do tejto hry sme vstúpili s očakávaním výhry, povedal Joe Ingles z Utah Jazz. Nijaká neúcta k nim, sú to sakra tím, očividne chlapci, ktorých majú na súpiske a Pop, ktorý tam stojí, je vždy pekne vidieť, ale prišli sme sem a očakávali, že vyhráme zápas, a to je to, čo sme urobili .

A strážca tímu Philadelphia 76ers Matisse Thybulle dosiahol 12 bodov, tri asistencie, trikrát, dva doskoky a dva bloky.

Naopak, All-Stars NBA Damian Lillard a Kevin Durant kombinovali 39.

S hviezdou Portland Trail Blazers viedol tím USA Lillard, ktorý získal 22 bodov.

Lillard vedený tím USA (zdroj: twitter )

Tieto tímy sú skúsené a strávili spolu veľa času, povedala Lillardová. Stále pracujeme na tom, aby sme sa stali tímom.

Niektorí chlapi musia dostať nohy a rytmus späť, povedal Popovich. Držíme sa tohto procesu.

Je to iné. Teraz idete von a celá počiatočná päťka sú hráči NBA, ktorí sú v rotácii, povedal Lillard. Nie je to tiež prvýkrát, čo som testoval tím USA.

Zatiaľ čo hviezda Brooklyn Nets Kevin Durant prispel 17 bodmi.