Utah Jazz nachádza v hre 3 víťazstvo nad mladým tímom Grizzlies

Aký Film Vidieť?

Najlepšie nasadený tím Utah Jazz má hráčov s väčšími skúsenosťami s play-off, zatiaľ čo tím Memphis Grizzlies je plný mladých hráčov bez väčších skúseností s play-off.

Napriek skúsenostiam dávajú Grizzlies jazzu ťažké chvíle.

To isté sa ukázalo aj v hre 3 play-off medzi oboma tímami a oba bojovali o víťazstvo do poslednej minúty štvrťroku.

Jazz však prišiel s konečným víťazstvom nad mladými Grizzlies.

Porazili Grizzlies 121: 111 a dostali sa do vedenia série 2: 1.

ako starý je golfista john daly

Mike Conley a Donovan Mitchell doviedli Jazz k víťazstvu.

Na druhej strane Ja Morant pokračoval v historickej noci spolu s Dillonom Brooksom, aby napriek prehre držal Jazz v strehu.

Jazz začal silno a v prvom štvrťroku sa ujal vedenia.

Donovan Mitchell našiel na začiatku štvrťfinále Rudyho Goberta pre opačné rozloženie.

Potom upustil odloženie na ďalšie držanie lopty.

Zatiaľ čo Ja Morant nastavuje Jaren Jackson mladší na trojku.

O štvrť minúty na to boli 7-3 s tímom, že Jazz sa dostal do štvorbodového vedenia.

Dillon Brooks potom prišiel s prepojkou a Royce O’Neal odpovedal späť trojbodovým ukazovateľom.

Mike Conley odhodil ukazovateľ troch na ďalšie držanie lopty.

Kyle Anderson zrazil jumpera nad Mitchellom.

Mitchell potom rýchlo odpovedal tromi ukazovateľmi. Morant upustil odloženie.

Boli asi 18: 9 asi v polovici štvrťroku, keď Grizzlyovci zaostali za Jazzom o deväť bodov.

Brooks prišiel s prepojkou a Morant s plavákom hneď po ňom, čím znížil vedenie a do štvrtiny mu ostávalo necelých päť minút.

O’Neal zrazil ďalšieho trojbodového ukazovateľa a Ja Morant rýchlo prišiel s vedrom na druhom konci.

Následne O’Neal trafil ďalšiu trojku, ktorá náskok predĺžila na 9 bodov a v prvej štvrtine zostala 2:20.

Morant potom upustil odloženie a Jordan Clarkson skokom odpovedal späť.

Joe Ingles zrazil trojku, zostávalo 53,3 s.

Georges Niang odhodil trojku a Rudy Gobert zablokoval Ja Moranta za okraj.

Štvrťrok sa skončil 22-34 s Jazzovým náskokom 11 bodov.

Jazz aj v druhej štvrtine dominoval nad Grizzlies.

Rudy Gobert začal druhú štvrtinu priamym kopom za prihrávku Conleyho.

Tyus Jones zrazil trojku a Anderson vymyslel vedro na ďalšie držanie lopty.

Conley rýchlo odhodil trojbodový ukazovateľ a Grayson Allen trojitým ukazovákom odpovedal späť.

Jazz sa dostal do 12-bodového vedenia a vo štvrťhodine mu ostávalo 8:20.

Conley’s lob na Gobert rozširuje vedenie pre Jazz.

Allen odhodil trojbodový ukazovateľ a Mitchell odpovedal späť s ľahom.

Morant zrazil trojbodový ukazovateľ a vymyslel 360-stupňový skok na Brookovu prihrávku.

O’Neal potom odhodil trojbodový ukazovateľ a Brooks mu odpovedal plavákom.

Mitchell potom zrazil trojbodový faul.

Brooks potom na Jazz’s miss išiel priamo do koša a zaplával si.

Clarkson zrazil trojbodový ukazovateľ a Brooks odložil odpoveď.

Conley zhodil trojku a s trojkou prišiel Bojan Bogdanovic.

Grayson Allen odpovedal tromi ukazovateľmi späť a Anderson odvrátil Jazzovu prihrávku a na druhý koniec odhodil ležanie.

Štvrťrok skončil 62: 51 a Jazz sa opäť dostal do vedenia 11 bodov.

Jazz sa aj v tretej štvrtine ujal vedenia.

Conley začal tretiu štvrtinu trojkou. Morant vystrelil skokana, ale minul a Jonas Valanciunas sklepol.

Valanciunas potom odhodil jumper a Conley odpovedal tromi ukazovateľmi späť.

Taktiež upozornil na vynechané rozloženie Jarena Jacksona.

Mali 68-59 a do štvrťhodiny ostávalo 9 minút, keď Valanciunas odhodil svoju vlastnú mincu pre vedro.

Brooks odhodil trojbodový ukazovateľ a Mitchell následne odhodil vedro.

Jackson išiel k okraju a skončil s odložením.

Brookov polokolák znížil v polovici štvrťroku náskok Jazzu na šesť bodov.

Mitchell potom prišiel s vrstvením rozširujúcim vedenie.

Desmond Bane trafil trojku, vďaka čomu je hra v rozmedzí piatich bodov.

A Mitchell odpovedal skokanom.

Allen prišiel s trojkou na Morantovu prihrávku a za Jazzom zaostal o štyri body a do konca zostávajú necelé štyri minúty.

Bogdanovič odpovedal spätným úderom bleskovým výstrelom a trojkou na ďalšie držanie lopty.

Clarkson klesol o ďalší tri ukazovatele a predĺžil tak vedenie na 12 bodov.

Morant potom prišiel s prepojkou.

Bolo im 80: 90 a do štvrťfinále im zostávalo 1:41, keď Morant nastavil Andersona na trojku.

Gobert prišiel s vedrom po tom, ako ho takmer stratil pre Grizzlies.

Clarkson zrazil trojbodový krokový ukazovateľ s odstupom 6,3 sekundy na hodinách.

ako dlho je crosby v nhl

Štvrťrok sa skončil 96-85, na čele sa stal Jazz.

Jazz prišiel s výhrou v záverečnej štvrtine.

Mali 96-89 rokov a do štvrtej štvrtiny mali asi dve minúty

Jones trafil trojbodového ukazovateľa, ale minul ho. Potom ho Anderson vyrezal a znížil tak vedenie na tri body, keď do štvrtiny zostáva menej ako deväť minút.

Clarkson potom upustil odloženie a Allen odpovedal späť odložením a Gobert ho strážil.

Allen potom odhodil trojku na ďalšie držanie lopty a viazal tak hru na rozohrávku do konca ôsmich minút.

Mitchell prišiel s rozložením, ale minul a Gobert minul vynechanú strelu.

Morant rýchlo prišiel s vedrom na druhom konci.

Conley potom odhodil trojku a Morant sa vrátil tiež s trojkou.

V polovici štvrťfinále mali 105 - 103 s Jazzom na čele.

Brooks potom prišiel s prepojkou, ktorá hru opäť viazala.

Grizzlies sa nakoniec ujali vedenia 105: 107 a v hre im zostávalo 4:52.

Conleyho lob Gobertovi opäť vyrovnal hru.

Mali 107-109 a Grizzlies boli v čele, keď Mitchell fauloval, odhodil vedro a dostal bodový náskok.

Mitchell následne odhodil obrovský trojbodový ukazovateľ a Gobert fauloval a odhodil vedro.

Gobert poprel Jacksona hneď na okraji.

Jazz sa rozbehol 12: 0 a hru ukončil výhrou 121: 111 nad Grizzlies.

Výhru pre Jazz spečatili Donovan Mitchell a Mike Conley.

Jazz začal v prvej štvrtine silným náskokom 11 bodov a naďalej dominoval nad Grizzlies, až kým sa Grizzlies nevrátili a vo štvrtej štvrtine nerozhodli.

Grizzlies sa dokonca ujali vedenia v posledných minútach vo štvrtej štvrtine, ale s pomocou Conleyho a Mitchella prišiel Jazz s priebehom 12: 0 a nakoniec Grizzlies porazil.

Jazz viedol Donovan Mitchell, ktorý zaznamenal 29 bodov, 2 doskoky a 5 asistencií.

Keď máte chlapa s tak veľkým konkurenčným ohňom, urobí niektoré veci, povedal po Mitchellovom vystúpení tréner Utah Jazz Quin Snyder.

Zatiaľ čo Mike Conley mladší klesol proti svojmu bývalému tímu o 27 bodov, 6 doskokov a 8 asistencií.

Úprimne, som rád za víťazstvo, povedal Conley po víťazstve. Bude to ťažká séria. To, že prídem na miesto ako je toto, ktoré tak dobre poznám, budem na druhej strane a budem počuť vŕzganie, určite to pripraví pôdu. Som šťastná z výhry.

Všetci štartujúci skórovali za Jazz dvojciferné čísla.

Rudy Gobert klesol o 15 bodov a 14 doskokov double-double.

Bojan Bogdanovic skončil s 15 bodmi, 6 doskokmi a asistenciou.

Royce O’Neale klesol o 12 bodov a 7 doskokov.

Zatiaľ čo Jordan Clarkson viedol jazzovú lavičku, poklesol o 15 bodov.

Máme nesebeckú skupinu a chlapci tam visia. Hovoríme o zatváraní a dnes večer sme to dokázali. Bola to celá skupina, povedal hlavný tréner Jazzu Quin Snyder.

Obrana Jazzu neskoro v zápase pomohla tímu spečatiť víťazstvo.

Jednou z vecí, o ktorej sme hovorili, je snaha zlepšovať sa defenzívne, ako hra pokračuje, povedal Snyder. Ja je zjavne taký úžasný hráč. Myslel som si, že ako na všetko, je Mike Conley neuveriteľný svojou rýchlosťou a prítomnosťou na lopte.

Ja Morant pokračoval vo svojom skvelom výkone aj napriek prehre.

Mladý tím Grizzlies pokračoval v boji až do posledných minút hry.

Keď sa im podarilo okoreniť hru v štvrtej štvrtine, keď v predchádzajúcich štvrťrokoch zaostali až o 11 bodov.

Grizzlies sa dokázali vrátiť na scénu a v posledných minútach hry sa dokonca ujali vedenia, až nakoniec prehrali s obranou Jazzu.

Ja Morant pokračoval v brilantnej streľbe aj napriek prehre, keď klesol o 28 bodov, 3 doskoky a 7 asistencií.

S výkonom v tomto zápase sa Ja stáva štvrtým hráčom v histórii NBA, ktorý počas prvých troch zápasov play off prepadol o viac ako 100 PTS

Pridáva sa k Wiltovi Chamberlainovi, Georgovi Mikanovi a Kareem Abdul-Jabbar.

Okrem Ja zažil úžasnú noc aj Dillon Brooks, ktorý klesol o 28 bodov, 3 doskoky a 2 asistencie.

Kyle Anderson klesol o 11 bodov a 13 doskokov double-double spolu s 5 asistenciami.

Zatiaľ čo Jonas Valanciunas tiež prispel 10 bodmi a 13 doskokmi double-double spolu s piatimi asistenciami.

Na druhej strane Grayson Allen klesol o 17 bodov s 3 doskokmi.

Oba tímy sú teraz proti sebe v pondelok, keď sa zúčastnili zápasu Game 4 na fóre FedEx.