Wizards ohromili 76ers víťazstvom v hre 4

Aký Film Vidieť?

Tím č. 1 Seed Philadelphia 76ers v pondelok narazil na zápas č. 8 Washington Wizards pre zápas 4.

76 -roční hľadali sériu prehratí nad Wizards a na druhej strane, Wizards potrebovali výhru, aby si udržali nádej na semifinále.

Čarodejníci držia svoju nádej nažive, keď porazili 76ers 122-114 a znížili vedenie série na 3-1.

76 -roční začali v prvej štvrtine silne ísť do vedenia.

Po zranení ich kľúčového hráča Joela Embiida to však išlo s nimi dole vodou.

koľko stojí rodney peete

Nakoniec Embiid hru opustil a do konca hry sa nevrátil.

Napriek nezvestnému Embiidovi sa 76ers v štvrtej štvrtine pustili do boja a potom prehrali s Wizards.

Na druhej strane Wizards využili svoje veľmi potrebné víťazstvo za skórovaním Bradleyho Beala, Russella Westbrooka a Ruia Hachimuru.

76 -roční sa ujali vedenia v prvej štvrtine.

Ben Simmons začal prvú štvrtinu striedaním. Bradley Beal odpovedal späť prepojkou.

Simmons potom vyskočil z výskoku a Seth Curry pridal rozostavenie na ďalšie držanie lopty.

Boli 8: 4, pričom do konca štvrťroka ostávalo 9:07 a 76-te roky sa ujali štvorbodového vedenia.

Tobias Harris potom prišiel s krokovým skokanom a Joel Embiid zhodil skokana.

Curry alley-oop k Simmonsovi pridal ďalšie vedro, čo viedlo k výsledku 8: 1.

Davis Bertans potom odpovedal späť trojkou.

V polovici štvrte boli 18-10, keď Matisse Thybulle zabuchol namočenú vodu.

Robin Lopez zablokoval Joela Embiida na okraji a Embiid zišiel ťažko.

Zatiaľ čo Bertans zhodil trojku na druhej strane.

Thybulle odpovedal a zrazil trojku. Embiid pridal ďalšie vedro pri ďalšom držaní.

Raul Neto následne vytiahol faul spolu s rozohraním a znížil tak náskok 76 hráčov na 5 bodov, pričom na hodinách zostávajú 2 minúty.

Lopez upozornil Neto na ďalšie držanie.

George Hill odpovedal späť tromi ukazovateľmi na Embiidov pas.

Lopez prišiel s vedrom nad Embiidom a pri ďalšom držaní opäť zahodil strelu z háku.

Mali 29-28, keď Shake Milton prerušil rozchod, pričom do konca štvrťroka zostalo 6,2 sekundy.

Štvrtina sa skončila 31: 28, keď 76ers získali 3 bodový náskok.

76 -roční pokračovali vo vedení.

Robin Lopez začal druhú štvrtinu potopením pri Westbrookovej prihrávke.

Thybulle odpovedal späť trojkou. Hachimura odpovedal späť a zrazil aj trojku.

Tobias Harris následne prišiel s trojkou.

Lopez odpovedal strelou z háku.

Mali 39-35 rokov a do konca štvrťhodiny ostávalo 9:17, keď Lopez upozornil na zmeškané ležanie Beala.

Hill odpovedal trojkou. Ďalej prišiel Beal s plavákom.

Tyrese Maxey zrazil tri ručičky, keď sa zastavili hodiny streľby.

Bertans a Lopez popreli Howarda na okraji a Lopez zahodil ďalšiu ranu hákom na druhú stranu.

Harris potom odhodil prepojku, čím predĺžil náskok.

V polovici štvrťroka mali 49-43.

Beal potom zhodil trojku a Curry odpovedal dlhou dvojkou.

Hachimura zabuchol namáčadlo na druhom konci a Danny Green odpovedal späť ukazovateľom troch.

Daniel Gafford poprel Harrisa na okraji a Bertans prišiel s trojkou na druhom konci.

Hachimura trafil trojku, ale minul ju a Westbrook vymyslel peknú strelu, ktorá vyrovnáva stav zápasu 56-56 na 2:18 na hodinách.

Mali 58-58 rokov po tom, čo Ish Smith zhodil prepojku.

Hachimura prišiel s namočením na druhej strane.

Danny Green odpovedal trojkou, pričom štvrtina sa končila 61:60.

76 -roční s náskokom bodu viedli do polčasu.

Wizards sa ujímajú vedenia v tretej štvrtine.

Gafford zablokoval Simmonsa na okraji, čo viedlo k Bealovmu trojku na druhom konci.

Hachimura pridal trojku a následne Wizards spravili beh 6: 0, pričom do štvrťhodiny zostáva 10:11.

Simmons zrazil hákovú strelu po tom, čo Tobias Harris zablokoval.

Seth Curry potom pridal plavák a orezal olovo.

Keď hodiny ukazovali 8:31, mali skóre 67-66 a 76ers boli na čele.

Russell Westbrook zahodil dlhý dvojitý ukazovateľ. Harris odpovedal slabým prepojením.

Green zrazil trojku a Hachimura prišiel s Bunkom na Bealho slečnu.

Gafford odmietol Howarda, pretože Beal upustil trojku.

Mali 74-80 a do konca štvrťhodiny ostávalo 3:40, pretože fanúšik prerušil hru.

Hachimura prišiel s prepojkou a Harris odpovedal a zrazil dvojitého ukazovateľa.

Beal potom odpovedal plávajúcim. Milton odpovedal s prestávkou.

Mali 78: 86, pričom na hodinách zostáva 1:09 a Wizards sa ujímajú vedenia o 8 bodov.

Westbrook prišiel s prepojkou a Maxey odišiel priamo k ráfiku, pričom mu zostalo vedro a zostalo 10,1 sekundy.

Štvrtina sa skončila 80:92 a Wizards sa ujali vedenia.

Wizards víťazstvom ohromili 76ers.

Na začiatku štvrtej štvrtiny mali 84-93.

Furkan Korkmaz pustil na Simmonsovu prihrávku trojku.

Mali 90-95, keď Korkmaz dostal útočný odraz a zhodil plavák.

Maxey prišiel s krádežou a hodil namočenú vodu na druhý koniec.

Robin rýchlo zahodil strelu z háku. Čarodejníci sa dostali do päťbodového vedenia, pričom do štvrtiny zostávalo 7:43.

Maxey našiel Hilla na trojku a pri ďalšom držaní prišiel s plávajúcim.

Beal minul trojku, ale Gafford si vybral a zhodil ďalší.

Mali 102-103, keď Neto v polovici štvrtiny zrazil trojku.

Green potom klepol na Curryho zmeškanú strelu, ktorá viazala hru 106-106.

76 -roční sa ujali vedenia, pričom v hre zostávalo 2:36, ale Beal zrazil vedenie a ujal sa vedenia.

Mali 110-110, pretože Gafford zhodil namočenú loptu na Westbrookovu prihrávku.

Potom, čo Harris stratil loptu, Hachimura zrazil dunk na druhom konci.

Pri ďalšom držaní lopty tiež zrazil trojku.

Maxey prišiel s prestávkou, do konca štvrťroka zostáva 22,2 sekundy.

Štvrťrok sa skončil 114-122, keď Wizards zvíťazili a znížili vedenie série 76ers na 3-1.

Sedem hráčov Wizards skórovalo na dvojciferných číslach.

Vďaka výhre čarodejníci udržia svoju sériu nažive a prinútia hru 5.

Všetci čarodejníci priniesli svoju A-hru a naplno využili neprítomnosť Embiida po 1. štvrťroku.

David Ortiz kariéra domáci beh celkom

Wizards viedol Bradley Beal, ktorý zaznamenal 27 bodov, 4 doskoky, 4 asistencie.

Aj v tejto hre hral na vysokej úrovni, rovnako ako v predchádzajúcej hre, ale získal podporu od ostatných hráčov Wizards.

Ako siedmi hráči Wizards skončili so skóre v dvojcifernom čísle.

Rui Hachimura zažiaril najmä v poslednej štvrtine, keď v posledných minútach strelil loptičky za sebou, čím si zabezpečil víťazstvo.

Dohral hru, zaznamenal 20 bodov a 13 doskokov double-double spolu s 2 asistenciami.

Zatiaľ čo Russell Westbrook zahodil triple-double a zapísal sa do histórie.

Triple-double zahodil 21 doskokov, 14 asistencií a 19 bodov a posunul sa na 3. miesto v historickom zozname triple-double play-off NBA.

Jedná sa o jeho 12. triple-double v play-off a teraz zaostáva iba za Magic Johnsonom a Lebronom Jamesom.

Okrem nich Davis Bertans klesol o 15 bodov a 4 doskoky, zatiaľ čo Daniel Gafford o 12 bodov a 4 doskoky.

Medzitým Robin Lopez na lavičke čarodejníkov získal 16 bodov a 5 doskokov.

Nasleduje Raul Neto s 11 bodmi a 3 doskokmi.

76 -ročný viedol Tobias Harris.

76 -roční prišli o svojho kľúčového hráča Joela Embiida hneď po prvej štvrtine, pretože Embiid odchádzal z hry s bolesťou pravého kolena.

Jeho neprítomnosť ovplyvnila hru 76ers, pretože prehrali s Wizards.

Embiid už upustil pôsobivé skóre napriek tomu, že tesne po siedmich minútach hry utrpel zranenie, ktoré ho nakoniec vylúčilo.

V prvej štvrtine zaznamenal 8 bodov, 6 doskokov, 2 asistencie a krádež.

Napriek neprítomnosti Embiida hrali hráči 76ers dobre, najmä vo štvrtej štvrtine, dokonca vyrovnali hru a v posledných niekoľkých minútach zostali v hre.

To bolo možné, pretože Tobias Harris a ďalší hráči 76ers nastúpili namiesto Embiida, ale nie dosť na to, aby vyhrali.

Na čele štartu 76ers bol Tobias Harris, ktorý zaznamenal 21 bodov, 13 doskokov double-double spolu s 5 asistenciami.

Rovnako Ben Simmons znížil o 13 bodov a 12 doskokov double-double spolu s 3 asistenciami.

Danny Green Seth Curry zaznamenal 10 bodov, 2 doskoky a 2 asistencie.

Medzitým Tyrese Maxey viedol na lavičke 76ers so ziskom 15 bodov, doskok a 2 asistencie.

Nasleduje George Hill, ktorý zhodil 14 bodov, doskok a 2 asistencie.