Hawks ohromili Bucks v 1. hre východného finále

Aký Film Vidieť?

Atlanta Hawks sa v stredu večer stretla s Milwaukee Bucks v 1. zápase finále Východnej konferencie.

Bitka medzi dvoma špičkovými tímami Východu sa skončila víťazstvom Hry 1 nad Bucks.

Hawks ohromili Bucks, porazili ich 116-113 a ujali sa vedenia 1: 0.

Trae Young pre víťazstvo odmietol historický výkon a získal pomoc od Johna Collinsa spolu s víťazom hry Clinta Capela.

Na druhej strane, Giannis Antetokounmpo a Jrue Holiday spojili snahu a udržali Jastrabov v strehu počas celej hry.

Hra 1 ukázala výkon a snahu triedy A na oboch stranách, vďaka čomu bola séria veľmi vzrušujúca a zaujímavá.

Bucks začali silne, v prvom polčase sa ujali vedenia, ale Hawks sa v tretej štvrtine vrátili a zápas vyhrali.

Silný štart od Bucks v prvom štvrťroku.

The Bucks začali horúco, keď Brook Lopez zhodil prvé vedro hry spoza oblúka.

Trae Young rýchlo odpovedal plavákom a Capela zhodil namočeného hráča na Youngov pas a Hawks sa ujali vedenia.

Bucks sa ale ujali vedenia hneď späť. Následne predviedli vynikajúcu tímovú prácu a prihrávali loptu skôr, ako Lopez zhodil na Giannisovu prihrávku šmrnc.

Young prišiel s prešľapom na vlastnej miss, čím opäť znížil náskok na jeden bod.

Giannis vytiahol faul, pričom na druhú stranu odhodil vedro a tiež hodil namočenú loptu na prihrávku Jrueho Holidaya.

Kevin Huerter prišiel so skokovou strelou a jastrabi sa opäť ujali vedenia.

Pri pohľade tam a späť boli v polovici prvej štvrtiny 14-13.

Giannis prišiel s namočeným kusom a Collins skočil pre vedro.

Bobby Portis zrazil hlúpu prázdninovú prihrávku a Bucks viedli 26.-22.

Následne sa Holiday rozbehol k okraju a zrazil jednoručného namočeného muža, ktorý skákal po lavičke.

Lou Williams potom pridal trojku na druhej strane.

Štvrtina sa skončila 28: 25 a Bucks vo vedení.

Bucks sa v druhej štvrtine opäť dostali do vedenia.

Giannis začal štvrťhodinu opačným rozvrhom a Bucks viedli dve minúty po štvrťhodine v pomere 34: 28.

Huerter sa otočil a odhodil prepojku.

Následne Antetokounmpo našiel Khris Middleton za namočeného na druhej strane.

Mali 38-31 rokov, keď Giannis zhodil plavák, pričom do konca štvrtiny zostávalo 7:56.

Young odpovedal plávajúcim hráčom na druhej strane a pri ďalšom držaní zhodil trojku.

Pridal ďalšie tri ukazovatele vedúce k behu 8-2 úplne sám, pričom zhruba v polovici štvrtiny znížil náskok na štyri body.

Capela pridal prihrávku po Youngovom prihrávke a Hawks boli do dvoch bodov.

Následne Middleton vyrobil fadeaway jumper na druhej strane.

Huerter zrazil trojku a jastrabi si zobrali bodový náskok. PJ Tucker pridal ďalšie rozostavenie.

Bucks sa ujali päťbodového vedenia, keď Holiday zrazil trojku.

Young rýchlo odpovedal dlhým dvojitým ukazovateľom a Holiday zrazil trojitého ukazovateľa na druhej strane.

Danilo Gallinari prišiel s trojkou a Holiday odpovedal plavákom.

Štvrtina sa skončila 59: 54 s päťbodovým náskokom Bucks.

Jastrabi sa vracajú v tretej štvrtine.

Do tretej štvrtiny viedli počas minúty 58-65.

Následne Clint Capela vbehol na ráfik, ale Lopez ho zablokoval a Giannis ho zablokoval ďalej.

Capelovi sa konečne podarilo prelomiť obranu Bucks a prehodil ďalšie rozostavenie.

Young's alley-oop to Collins for dunk, vyrovnal stav zápasu na 65-65, pričom v tejto štvrtine zostáva 9:18.

Následne Holiday našiel na druhej strane Giannisa za namočeného, ​​čím dal vedenie Bucks.

Huerter však odhodil prepojku a hra sa opäť vyrovnala.

Collins prišiel s prestávkou po tom, čo Young minul, a preto jastrabi získali päťbodový náskok.

Holiday odpovedal jednoručným namáčaním a Collins odpovedal namáčaním na Youngov preukaz.

Young strelil háčik a jastrabi 83: 75, pričom do polčasu ostáva 2:48.

Holiday zrazil trojku a Young odpovedal trojkou.

Následne Holiday pridal ďalšieho trojníka a Gallinari prišiel s dlhým dvojbodom na druhej strane.

Štvrtina sa skončila 88:85, keď sa Hawks vrátili a ujali sa vedenia.

Jastrabi sa v posledných sekundách ujali vedenia.

Súťažný zápas medzi týmito dvoma tímami pokračoval ešte aj vo štvrtej štvrtine.

Solomon Hill išiel rovno do vedra a pustil sa do toho.

Bryn Forbes zrazil trojku na druhej strane.

Giannis odmietol Bogdana Bogdanovica priamo na okraji.

Následne Holiday zhodil skokana a vyrovnal stav zápasu na 92-92, pričom do štvrťhodiny ostávalo necelých osem minút.

Do konca štvrťhodiny im ostávalo 98-96 a zostalo necelých šesť minút, keď Giannis zhodil kopačku na Middletona, aby opäť vyrovnal.

Giannis vytiahol faul, odhodil vedro a Bucks získali 7-bodový náskok po tom, čo Holiday zrazil trojku.

Collins upozornil na Huerterovu chybu a Young strelil háčik a fauloval.

Následne Pat Connaughton zablokoval Younga na okraji.

Giannis zhodil namočenú vec na prázdninový lístok. Collins potom zrazil trojku, pričom náskok znížil o bod.

Capela chytila ​​útočný doskok a upustila rozostavenie a Bucks sa ujali bodového vedenia.

Štvrtina skončila 116-113 a jastrabi sa ujali vedenia v hre 1.